Poznaliśmy listę gier oraz speedrunerów Summer Games Done Quick 2018

Poznaliśmy listę gier oraz speedrunerów Summer Games Done Quick 2018

Organizatorzy letnich igrzysk w pokonywaniu wirtualnych produkcji na czas, które potrwają od 24 czerwca do 1 lipca, udostępnili szczegóły tegoż wydarzenia.

Wszystkie środki zebrane podczas Summer Games Done Quick 2018 zasilą konto organizacji Lekarzy Bez Granic. Natomiast obecna lista obejmuje ponad 190 zaakceptowanych gier, idealnie stworzonych do bicia kolejnych rekordów. Znajdziemy na niej wiele tytułów od bardziej znanych klasyków jak Doom lub Dark Souls po mniejsze indyki pokroju Celeste i Iconoclasts. Oprócz tego nie mogło zabraknąć także Catherine, Cuphead, Enter the Dungeon, Divinity: Original Sin 2, Getting over it with Bennett Foddy, Pikmin 3. Konkretny harmonogram rekordów czasowych zostanie upubliczniony niebawem na oficjalnej stronie organizatora. Trzeba przyznać, że Cuphead czy Dark Souls mają szczególnie wymagający poziom trudności przez co zapewne, sprawią kłopoty nie jednemu profesjonaliście. 

Summer Games Done Quick jest doroczną imprezą podczas, której zbierają się maniacy przechodzenia gier na czas

Tegoroczne Summer Games Done Quick zostanie zorganizowane w hotelu DoubleTree Hilton Bloomington w Minneapolis, a impreza będzie transmitowana tradycyjnie na żywo dla osób, które z różnych powodów nie mogą przybyć na miejsce. Podczas eventu nie zabraknie oczywiście grupy znanych speedrunerów. Notabene w trakcie poprzedniej edycji udało się zebrać około 1,7 miliona dolarów dla wspomnianej wyżej fundacji zaś pokrewna zabawa Awesome Games Done Quick 2018, zgarnęła ponad 2,2 miliona USD. Jak więc widzimy ludzie, nie żałują grosza na szlachetne cele, co trzeba tylko i wyłącznie chwalić, a jeśli do tego obejrzymy mega wciągający turniej gdzie naprzeciw siebie stają najlepsi zawodowy w pokonywaniu gier na czas, to nic tylko się cieszyć.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy listę gier oraz speedrunerów Summer Games Done Quick 2018

 0