Poznaliśmy majową ofertę Games with Gold

Poznaliśmy majową ofertę Games with Gold

Po iście gorącym kwietniu producent Xboxa powrócił z kolejnymi propozycjami dla swych abonentów. Tym razem zadowoleni powinni być fani jednego z klasyków.

Biorąc pod uwagę obecny Games wit Gold raczej nie oczekiwaliśmy od Microsoftu ponownego rozpieszczenia swoich fanów. I choć faktycznie majowa oferta nie robi już takiego szału, to nadal jest nader interesująca. Według filmiku opublikowanego w sieci posiadacze Xboxa otrzymają np. Super Mega Baseball 2, Metal Gear Solid V: The Phantom Pain, czy Vanquish. Pierwsza gra zostanie udostępniona do pobrania już 1 maja, kolejne pojawią się dwa tygodnie później. Zastąpioną one m.in. Assassin's Creed: Syndicate, Dead Space 2 czy Cars 2. Dostęp do wszelkich darmowych tytułów otrzymają wyłącznie posiadacze aktywnego abonamentu Xbox Live Gold, aczkolwiek mało prawdopodobne by ktoś w dzisiejszych czasach nie posiadał takowej usługi.

Fani przygód Snake'a zapewne będą zachwyceni obecnością w majowym Games with Gold, Metal Gear Solid V

Z wymienionych produktów na szczególną uwagę zasługuje kolejna odsłona popularnej serii Metal Gear Solid mającej swój rynkowy debiut w 2015 roku. Historia skupia się na losach Punisheda Snake'a, który po dziewięciu latach wybudza się ze śpiączki i po uciecze ze szpitala staje na czele organizacji Diamond Dogs, by wyruszyć na poszukiwania grupy terrorystycznej odpowiedzialnej za jego wszelkie problemy oraz śmierć towarzyszy. Produkcja, choć spotkała się z pozytywnym odbiorem, to spowodowała małą rozbieżność względem ocen wystawianych przez wszelkiej maści branżowe portale, a zwykłych użytkowników. Mimo wszystko jest warta ogrania. Z kolei Super Mega Baseball 2, którego pojawienie się w GOW jest jego jednoczesną premierą na rynku z pewnością zainteresuje fanów klasycznych zręcznościówek.

Lista gier Games with Gold na maj 2018:

Xbox One

  • Super Mega Baseball 2 1-31 maja
  • Metal Gear Solid V: The Phantom Pain 16 maja - 15 czerwca

Xbox 360

  • Sega Vintage Collection: Streets of Rage 1-15 maja
  • Vanquish 16 maja - 31 czerwca

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy majową ofertę Games with Gold

 0