Poznaliśmy możliwe ceny Samsunga Galaxy Note 10. Tanio nie będzie

Poznaliśmy możliwe ceny Samsunga Galaxy Note 10. Tanio nie będzie

Im bliżej prezentacji flagowca Samsung Galaxy Note 10, tym więcej przecieków przedostaje się do sieci. Ostatnio informowaliśmy o oficjalnych renderach prasowych ujawniających wygląd urządzenia, z kolei teraz przyszła kolej na prawdopodobne ceny Note 10, które raczej nie stanowią większego zaskoczenia. Według Winfuture.de za podstawowy wariant telefonu Europejczycy zapłacą 999 euro, zaś lepszy model Note 10+ zostanie wyceniony na 1149 euro. W Polsce ceny powinny oscylować na poziomie odpowiednio 4299 złotych oraz 4999 zł. Co ważne, źródło ostrzega, że wartości sprzętu mogą być dostosowanie do konkretnych rynków, a smartfon w wybranych miejscach ma być tańszy. Pamiętajmy też, iż nie są to oficjalnie potwierdzone informacje, a jedynie przecieki z niemieckiego portalu.

Podstawowy model Galaxy Note 10 ma zostać wyceniony na 999 euro, z kolei za jego bogatszy wariant przyjdzie nam zapłacić 1149 euro. 

Poznaliśmy możliwe ceny Samsunga Galaxy Note 10. Tanio nie będzie

Niestety dla wielu osób przytoczone ceny z pewnością okażą się zbyt wysokie, ale istnieje szansa, że dostępna konfiguracja w jakimś stopniu nam je wynagrodzi. Plusem nadchodzących flagowców będą bez wątpienia wyświetlacze AMOLED, które z drugiej strony posiadają charakterystyczną i nie przez wszystkich lubianą dziurkę na przedni aparat, zlokalizowaną na górnym środku. Ekran umieszczony w tańszym odpowiedniku mierzy 6,3 cala, zaś jego bogatsza wersja aż 6,7 cala. Wszystko wskazuje również na to, że czytnik linii papilarnych zostanie zintegrowany z wyświetlaczem. Sercem Samsunga Galaxy Note 10 jest procesor Exynos 9825 wspomagany przez 12 GB pamięci RAM. Dodatkowa przestrzeń na dane zależnie od wybranego modelu wyniesie 128 GB lub 256 GB.

Plotki wskazują, że Samsung zrezygnuje z popularnego i dla fanów muzyki niezbędnego wejścia słuchawkowego minijack (3,5 mm). Dostaniemy natomiast wejście na karty microSD. Bez wątpienia Galaxy Note 10 nie będzie rewolucją, jakiej oczekują niektórzy fani południowokoreańskiego producenta, a ewolucją, która biorąc pod uwagę potencjalne ceny, nie dla każdego okaże się opłacalna. Ciężko ocenić, czy dziesiątka zdoła odnieść większy sukces na rynku, choć oczywiście zapewne zdoła przekonać do siebie klientów z grubszymi portfelami. Prezentacja nowych smartfonów Samsunga nastąpi już 7 sierpnia w Barclays Center w Brooklynie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy możliwe ceny Samsunga Galaxy Note 10. Tanio nie będzie

 0