Poznaliśmy możliwy termin prezentacji iPhone 11

Poznaliśmy możliwy termin prezentacji iPhone 11

iPhone 11 to bardzo wyczekiwane przez fanów tej marki smartfony. Według licznych spekulacji tegoroczne flagowce Apple przyniosą nieco więcej interesujących zmian czy też nowości niż aktualnie dostępne na rynku wydania. Kolejną kluczową zaraz po specyfikacji technicznej oraz cenie kwestią pozostaje moment prezentacji urządzeń. Dotychczas opieraliśmy się wyłącznie na spekulacjach wskazując połowę września jako najbardziej realny termin, aczkolwiek teraz nowe światło na sprawę rzuca opublikowany testowy build mobilnego systemu iOS 13. W sieci znalazł się zrzut ekranu, do którego pierwotnie dotarł iHelpBR. Wspomniane zdjęcie podpisane „HoldForRelease” (co można tłumaczyć jako „WstrzymaćDoPremiery”) odnaleziono w plikach oprogramowania. Jak to odnosi się do terminu prezentacji i debiutu iPhone 11?

Według udostępnionego zrzutu ekranu tegoroczne modele iPhone 11 mają pojawić się 10 września.

Poznaliśmy możliwy termin prezentacji iPhone 11

Otóż na screenie widzimy kalendarz z datą 10 września co według wielu opinii ma wskazywać moment prezentacji przyszłych iPhone'ów. Ponadto w przypadku ubiegłorocznych telefonów Apple pokusiło się o identyczny zabieg umieszczając w plikach obrazek z kalendarzem wskazującym termin 12 września 2018 roku, a to właśnie wówczas oficjalnie ujawniono urządzenia amerykańskiego giganta. Dodatkowo jak zauważa serwis 9toMac przedsiębiorstwo w minionych latach prezentowało sprzęt w drugi wtorek albo drugą środę września. Istnieje też możliwość, że formalnie przedsprzedaż ruszy 13 września, a „jedenastki” do sklepów powędrują dokładnie 20 września.

Czy rzeczone informacje okażą się prawdziwe dowiemy się już w przyszłym miesiącu. Tymczasem w tym roku Apple ponownie pokaże trzy warianty iPhone 11, które określa się mianem większej ewolucji niż prawdziwej rewolucji. Najpewniej dwie wersje dostaną ekrany OLED z kolei bardziej budżetowy brat otrzyma standardowy wyświetlacz Liquid Retina. Sercem urządzeń będzie układ A13, który ma poszczycić się sporą i konkurencyjną względem dostępnych rozwiązań wydajnością. Istotna pozostaje również cena. Niestety tutaj nie powinniśmy oczekiwać korzystnych zmian, a Apple utrzyma opinię drogiego producenta. Oczekuje się, że najlepsze modele będą kosztować ponad 5 tysięcy złotych, z kolei za budżetowca zapłacimy niecałe 4 tysiące zł.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy możliwy termin prezentacji iPhone 11

 0