Poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące LG G7

Poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące LG G7

Według najnowszych źródeł LG szykuje się do oficjalnej zapowiedzi następcy wydanego rok temu flagowca LG G6, która miałaby się odbyć za niecały miesiąc.

Od początku roku przewinęło się wiele plotek dotyczących kolejnego flagowca LG, w tym ta pochodząca z ubiegłego tygodnia mówiąca o potencjalnej nazwie modelu: G7. Teraz portal Android Headline opublikował konkretniejsze informacje odnośnie nowej propozycji od popularnego producenta. Oprócz tego, że mamy do czynienia z telefonem wyposażonym w Andorida ma on posiadać wycięcie ramek znane z iPhone'a X. G7 ThinQ będzie również dostępny w kilku wariantach kolorystycznych m.in. Raspberry Rose, Moroccan Blue, Moroccan Blue (Matte), zależnych od danego regionu dystrybutora. Podobnie jak V30s ThinQ skoncentruje swe wysiłki na modnej ostatnimi czasy sztucznej inteligencji. Mówi się, że ma nawet przycisk wywołujący AI umieszczony z boku, aczkolwiek prawdopodobnie chodzi o funkcję kamery z zaawansowanym interfejsem.

Oficjalna prezentacja LG G7 odbędzie się najpewniej w maju. Dziwić może fakt użycia mniejszej ilości pamięci RAM 

Urządzenie ma również dysponować zestawem dwóch kamer — prawdopodobnie z aperturą f/1.5 - którą ustawiono pionowo, zamiast poziomo jak w G6 oraz V30. LG G7 ThinQ zasili najpewniej procesor Qualcomm Snapdragon 845 zaś ilość użytej pamięci, wyniesie 4 GB RAM oraz 64 GB wewnętrznej na dane. Co ciekawe według ubiegłotygodniowego wycieku wyników benchmkarku telefon miał pokonać flagowca od Samsunga — Galaxy S9, przy czym tylko Sony Xperia XZ2 zdołała uzyskać wyższą notę. Jeśli chodzi o oficjalne potwierdzenie wszystkich wymienionych rewelacji najpewniej, nastąpi to podczas w dniach 2-3 maja. Ogółem, jeśli doliczyć do tego wydarzenia plany Apple dotyczące wypuszczenia aż trzech kolejnych modeli smartfonów, to zapowiada się iście gorący rok dla fanów nowinek technologicznych.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy nowe szczegóły dotyczące LG G7

 0