Poznaliśmy oficjalnie wymagania sprzętowe Mass Effect: Andromeda

Poznaliśmy oficjalnie wymagania sprzętowe Mass Effect: Andromeda

Firmy Electronic Arts i BioWare zdradziły oficjalnie wymagania sprzętowe do gry Mass Effect: Andromeda. Gra otrzymała także złoty status, co oznacza, że prace nad nią zostały zakończone.

Na oficjalnym koncie Bioware na Twitterze pojawiła się informacja, że gra Mass Effect: Andromeda otrzymała złoty status. Oznacza to, że deweloper oficjalnie zakończył pracę nad tytułem. Tym samym gracze na całym świecie mogą już mieć pewność, że dzieło Bioware nie zaliczy żadnego opóźnienia i gra pojawi się na sklepowych półkach dokładnie za 24 dni, czyli 21 marca. Przy okazji twórcy zdradzili w jakie komponenty muszą być wyposażone nasze komputery, aby w ogóle możliwe było zagranie w nowego Mass Effecta. Poznaliśmy zarówno wymagania minimalne, jak i rekomendowane. Trzeba przyznać, że nawet posiadacze starszych PC-tów powinni być w stanie odpalić tytuł, ale do najwyższych ustawień potrzebna będzie bardzo wydajna konstrukcja.

Gra Mass Effect: Andromeda otrzymała złoty status, co oznacza, że prace nad nią zostały zakończone. Tym samym możemy być już niemal pewni, że premiera 21 marca nie zostanie przesunięta.

Mass Effect: Andromeda

Wśród minimalnych wymagań sprzętowych Bioware i Electronic Arts wymieniają procesory Intel Core i3-3570 oraz AMD FX-6350. Do tego trzeba dołożyć przynajmniej 8 GB pamięci RAM i kartę graficzną z 2 GB VRAM – co najmniej GTX 660 lub Radeona HD 7850. Deweloper wymaga także 64-bitowego systemu operacyjnego Windows 7, 8.1 lub 10. Gra ma zajmować aż 55 GB na dysku komputera. Nieco mniej optymistycznie prezentują się wymagania rekomendowane. Tutaj potrzebny jest przynajmniej procesor Core i7-4790 lub AMD FX-8350 wraz z aż 16 GB pamięci RAM. Do tego niezbędna będzie karta graficzna GeForce GTX 1060 z 3 GB VRAM-u lub Radeon RX 480 w wersji 4-gigabajtowej. Oczywiście nie zmieniają się wymagania co do systemu operacyjnego.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy oficjalnie wymagania sprzętowe Mass Effect: Andromeda

 0