Poznaliśmy specyfikację i wygląd Motoroli One Power

Poznaliśmy specyfikację i wygląd Motoroli One Power

Choć Lenovo do tej pory nie potwierdziło istnienia nowego smartfona, który poszerzy ich bogatą ofertę, tak nie brakuje wielu ciekawych informacji dotyczących tego urządzenia.

Informacje o Motoroli One Power przewijały się przez pewien czas. Jednak dopiero teraz sprawa nabrała rumieńców, ponieważ poznaliśmy nie tylko wygląd smartfona, ale także jego prawdopodobną specyfikację. Patrząc na zamieszczone w sieci zdjęcie łatwo dość do wniosku, iż jest to pierwsze urządzenie Lenovo, które otrzyma modne ostatnimi czasy wcięcie w ekranie. Warto nadmienić, że to też pierwszy telefon bez określenia Moto w oficjalnej nazwie. Dodatkowo podobnie jak w większości modeli popularnego producenta otrzymamy w pełni czystego Androida niezawierającego zbędnych ulepszaczy zamulających system. Dowodami potwierdzającymi tę teorię może być fakt umieszczenia z tyłu napisu androidone oraz użytego słowa One.

Kolejnym dowodem na istnienie Motoroli One Power ma być wyciek zdjęcia przedstawiającego urządzenie

Poznaliśmy specyfikację i wygląd Motoroli One Power

Jeżeli chodzi o dane techniczne otrzymamy urządzenie wyposażone w ekran Full HD+ ze wspomnianym wcięciem, w którym zostanie umieszczona kamerka 16 Mpix. Z kolei z tyłu znajdziemy podwójny aparat 16 Mpix + 5 Mpix. Serce procesora stanowi ośmiordzeniowy Qualcomm Snapdragon 636 o taktowaniu 1,8 GHz, jak również układ graficzny Adreno 509. Do tego 6 GB RAMu i 64 GB podstawowej pamięci na dane. Interesującą funkcją z pewnością jest moduł NFC, który ułatwi płacenie bezgotówkowo. W przypadku zastosowanego akumulatora możemy liczyć na wartość 3780 mAh. Na ten moment nie wiemy, czy oraz kiedy dokładnie Motorola One Power trafi na rynek. Pamiętajmy także, że mamy do czynienia z bardzo wiarygodnymi, ale jednak spekulacjami.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy specyfikację i wygląd Motoroli One Power

 0