Poznaliśmy szczegóły bety oraz wymagania Call of Duty: Black Ops 4

Poznaliśmy szczegóły bety oraz wymagania Call of Duty: Black Ops 4

Call of Duty: Black Ops 4 przez wielu fanów jest postrzegany jako nudny, nie wnoszący nic rewolucyjnego do serii produkt. Ciężko się z tą teorią nie zgodzić, albowiem dodanie trybu battle royale na ten moment trudno określić mianem wielkiej nowinki. Zarówno sceptycy, jak i potencjalni kupujący będą mogli sprawdzić betę czwórki na pecetach. Testowa wersja zostanie udostępniona dla każdego zainteresowanego już 11 sierpnia od godziny 19:00. Natomiast nabywcy preoderów rozpoczną pojedynki dzień wcześniej, czyli 10 sierpnia. Cały event zakończy się 13 sierpnia również o tej samej godzinie. O dziwo, aby wziąć udział w zabawie należy posiadać konto nie np. na Steam, ale na Battle.net. Wówczas każdy zalogowany gracz w stosownym momencie weźmie udział w wirtualnych bitwach.

Beta Call of Duty: Black Ops 4 rozpocznie się już 11 sierpnia o godzinie 19:00. Osoby, które zamówiły grę w ramach preoderu otrzymają dostęp dzień wcześniej.

W ramach otwartej bety otrzymamy aż sześć trybów — Team Deathmatch, Dominination, Hardpoint, Kill Confirmed, Search & Destroy oraz Control, w które zagramy na równie dużej ilości sześciu map (czterech widzianych we wcześniejszych wydarzeń oraz dwóch zupełnie nowych) takich jak Gridlock oraz Hacienda. Z tej okazji twórcy zaprezentowali także oficjalne wymagania sprzętowe. Co ważne, dotyczą one jedynie buildu testowego, więc w finalnym wydaniu mogą się odrobinę różnić. Patrząc na dzisiejsze standardy nie są szczególnie wysokie. Do uruchomienia na minimalnych ustawieniach wystarczy procesor pokroju Intel Core i5 2500k, czy karta graficzna GeForce GTX 660 2 GB. Jednak ilość potrzebnej pamięci RAM może stanowić małe zaskoczenie bowiem w przypadku zalecanych ustawień wynosi aż 12 GB.

Niestety brak wyczekiwanego trybu battle royale nieco boli, ale z drugiej strony deweloperzy nie chcą zdradzać tajemnic teoretycznie największego atutu swojego tytułu. Chociaż i tak otrzymamy dużo więcej niż w przypadku alphy Battlefield V, ponieważ tam do dyspozycji oddano dwa tryby oraz tylko jedną mapę. Warto nadmienić, że największą zmianą, którą zaproponuje Call of Duty: Black Ops 4 w stosunku do poprzednich części to brak pełnoprawnego single playera. Zamiast tego dostaniemy historie Specjalistów, które poznamy stopniowo w ramach multiplayera. Ciężko ocenić, czy wyjdzie to marce na dobre. Nie da się ukryć, że od zawsze opiera się ona na porządnych opowieściach o trudach wojny. Jest to odrobinę dziwna decyzja, biorąc pod uwagę fakt popularności produkcji pokroju God of War.

Wymagania sprzętowe:

Minimalne:

 • Procesor: Intel Core i5 2500k lub odpowiednik AMD
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 660 2 GB / GTX 1050 2GB lub AMD Radeon HD 7850
 • DirectX: 11
 • Pamięć RAM: 8 GB
 • Miejsce na dysku: 25 GB
 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 7

Zalecane:

 • Procesor: Intel Core i7 4770k lub odpowiednik AMD
 • Karta graficzna: Nvidia GeForce GTX 970 / GTX 1060 6GB lub AMD Radeon R9 390 / AMD RX 580
 • DirectX: 11
 • Pamięć RAM: 12 GB
 • Miejsce na dysku: 25 GB
 • System operacyjny: 64-bitowy Windows 10

Pokaż / Dodaj komentarze do: Poznaliśmy szczegóły bety oraz wymagania Call of Duty: Black Ops 4

 0