Praca w charakterze redaktora / newsmana. Poszukujemy chętnych do współpracy

Praca w charakterze redaktora / newsmana. Poszukujemy chętnych do współpracy

Serwis ITHardware ogłasza nabór osób na stanowiska redaktor oraz newsman. Poszukujemy osób o lekkim piórze, którym nie są obce najnowsze trendy branży komputerowej, do tworzenia tekstów dziennikarskich. Gwarantujemy natomiast pracę w młodym i ambitnym zespole, możliwość poszerzenia wiedzy praktycznej z zakresu komputerów, elastyczne godziny pracy oraz wynagrodzenie zależne od wkładu na mocy umowy o zlecenie. Mile widziane udokumentowane doświadczenie w branży oraz studenci mogący przedstawić stosowne zaświadczenie.

Bardzo prosimy o przemyślane kandydatury. Przede wszystkim zależy nam na osobach dyspozycyjnych, które będą w stanie dostarczyć minimum 2-3 teksty dziennikarskie w ciągu miesiąca (Redaktor). Proszę pamiętać również, że celem potwierdzenia kompetencji niezbędne może być dostarczenie przykładowego tekstu. Jeśłi nasza oferta budzi jakieś niejasności lub konieczne jest jej doprecyzowanie, to zachęcamy do zadawania pytań w komentarzach.

Zgłoszenia należy wysyłać na adresy piotr.kala@ithardware.pl oraz piotr.urbaniak@ithardware.pl. We wiadomości powinna znależć się jasna informacja o tym, jakimi gałęziami rynku komputerowego kandydat chciałby się zająć w redakcji ITHardware (np. płyty główne, zasilacze, chłodzenia). CV nie jest wymagane, zdecydowanie bardziej zależy nam na autocharakterystyce. Z wybranymi osobami skontaktujemy się drogą mailową.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Praca w charakterze redaktora / newsmana. Poszukujemy chętnych do współpracy

 0