Predator na IEM 2024. Widzieliśmy laptopy, komputery i peryferia

Predator na IEM 2024. Widzieliśmy laptopy, komputery i peryferia

Na tegorocznym Intel Extreme Masters, jednym z największych wydarzeń w świecie esportu, mamy okazję zobaczyć coś więcej niż tylko twarze największych talentów z całego świata. Sponsor turnieju, marka Predator, wykorzystała tę okazję, by pokazać swoje najnowsze laptopy gamingowe. Wśród fanów i uczestników eventu laptopy te wzbudziły spore zainteresowanie, głównie ze względu na połączenie wysokiej wydajności z nowoczesnym designem.

W ramach prezentacji, mogliśmy na stoisku Predator z bliska przyjrzeć się nowym modelom, ale nie chodzi już tu wyłącznie o laptopy, gdyż producent wykorzystał okazję do zaprezentowania niemal pełnego portfolio, w którego skład wchodzą notebooki, monitory, zestawy komputerowe, inne peryferia dla graczy, takie jak myszki, klawiatury i kontrolery, a na dodatek nawet routery i... hulajnogę elektryczną.

Predator
 

 

Predator na IEM 2024

Na jednym ze stoisk mogliśmy sprawdzić, jak Alan Wake 2 działa na niewielkim zestawie Predator Orion X, który wyposażony został w procesor Intel Core i9 i kartę graficzną GeForce RTX 4090. Ten podłączony został pod ultrapanoramiczny monitor Predator Z57 z podświetleniem Mini LED oraz gamingowe peryferia tej marki. Trzeba przyznać, że na żywo prezentuje się to fenomenalnie!

Jeśli chodzi o same laptopy, Acer zaprezentował na przykład Predator Helios Neo z 18-calowym ekranem i najnowszymi podzespołami dla graczy. Pojawiła się również 16-calowa wersja standardowego Heliosa z RTX 4080, procesorem Core i9 i ekranem o częstotliwości odświeżania 250 Hz. Obok znaleźliśmy nawet laptopy SpatialLabs oraz nieco skromniejsze konstrukcje Triton.

Choć Predator jest jednym z wielu graczy na rynku sprzętu gamingowego, to ich najnowsza linia produktów z pewnością przyciągnęła uwagę na Intel Extreme Masters 2024. Czy te nowe laptopy zmienią sposób, w jaki gramy? Czas pokaże, ale pierwsze wrażenia są zdecydowanie obiecujące. To po prostu wysokiej klasy sprzęt.

 

 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Predator na IEM 2024. Widzieliśmy laptopy, komputery i peryferia

 0