Premiera Crash Bandicoot N-Sane Trilogy wcześniej niż pierwotnie planowano

Premiera Crash Bandicoot N-Sane Trilogy wcześniej niż pierwotnie planowano

Activision postanowiło zaskoczyć wszystkich, ponieważ dość nieoczekiwanie przyspieszyło wyznaczoną na lipiec premierę remastera produkcji o jednym z bardziej kultowych bohaterów minionych lat.

Pierwotnie remaster Crash Bandicoot N-Sane Trilogy dedykowany Xbox One, PC oraz Nintendo Switch miał zadebiutować w lipcu, jednak autorzy gry postanowili zrobić fanom niespodziankę i zapowiedzieli, że ukaże się ona nieco wcześniej niż zakładano, bo już 29 czerwca. Należy przyznać, iż jest to niecodzienna sytuacja bowiem deweloperzy zazwyczaj opóźniają debiuty swych tytułów. Miejmy nadzieję, że ów pośpiech nie wpłynie na samą jakość portu. Przy okazji Activision nie potwierdziło, czy zamierza wykorzystać potencjał mocy drzemiącej w Xbox One X, dzięki czemu Crasha zobaczymy np. w stabilnych 60 klatkach na sekundę. Dodatkowo w przyszłości mamy otrzymać jakieś mniejsze dodatki do podstawowego wydania produkcji, aczkolwiek tutaj szczegółów również nie sprecyzowano.

Według oficjalnych informacji Crash Bandicoot N-Sane Trilogy ukaże się już 29 czerwca

Domyślnie Crash Bandicoot N-Sane Trilogy pojawił się w czerwcu ubiegłego roku jako czasowy produkt na wyłączność PlayStation 4. Później przewinęła się lawina spekulacji, jakoby gra miała trafić także na Xbox One. Jednak Activision postanowiło zaskoczyć wszystkich zapowiadając wersję dedykowaną też pozostałym platformom. Co ciekawe popularny wydawca podjął decyzję o kontynuowaniu kultowej serii, dzięki czemu już wkrótce zostanie ujawniona kompletnie nowa odsłona. Całkiem prawdopodobne, że stanie się to w trakcie nadchodzących wielkimi krokami targów E3 w Los Angeles. Niestety nie wiemy, czy byłaby to klasyczna platformówka oraz czy pojawiłaby się tylko na konsoli Sony. Ostatni element wydaje się mało realny, ponieważ Activision rzadko kiedy stawia na takowe gry.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Premiera Crash Bandicoot N-Sane Trilogy wcześniej niż pierwotnie planowano

 0