Premiera gamingowego fotela Cooler Master Synk X

Premiera gamingowego fotela Cooler Master Synk X

Cooler Master już kilka miesięcy temu zapowiadał fotel Synk X z efektami haptycznymi, ale dopiero dziś nadszedł dzień jego oficjalnej premiery. Oto, czego możemy się po nim spodziewać.

Cooler Master Synk X opisywany jest przez producenta jako wieloplatformowy fotel haptyczny. Wszystko za sprawą przekształcenia fal dźwiękowych w wibracje i możliwości dostarczenia użytkownikowi wrażeń dotykowych w czasie rzeczywistym. Dostosowano go do różnych platform, jak np. telewizory, komputery czy nawet urządzenia mobilne. Fotel posiada ergonomiczną, regulowaną konstrukcję. Zastosowano do tego regulowane oparcie o maksymalnym kącie pochylenia 135°, podłokietniki 4D, a także dwustopniowy wysuwany podnóżek. Co więcej, zostało ono pokryte oddychającą tkaniną.

Cooler Master Synk X opisywany jest przez producenta jako wieloplatformowy fotel haptyczny.

Cooler Master Synk X wyposażono też w interfejs sterowania typu All-in-One, który posłuży nie tylko do wyboru źródła dźwięku, ale również do ustawienia poziomu efektów haptycznych czy głośności słuchawek. Synk X posiada autorski system ARGB Halo Illumination oraz baterię o pojemności 5200 mAh, która powinna zapewnić nawet do 8 godzin ciągłego odtwarzania muzyki. Fotel jest dostępny w kolorze czarnym i szarym. Fotel Cooler Master Synk X został wyceniony na 1239 € i jest już dostępny w wybranych sklepach w Polsce.

Cooler Master fotel gamingowy

Prezentowany fotel haptyczny wygląda jak każdy inny, z wyjątkiem obszerniejszego miejsca do siedzenia i nie ma tu rewolucji. Dodatkowo sprzęt należy ładować, co może stanowić problem, bo deklarowany przez producenta czas działania spada z 8 do ok. 4 godzin podczas korzystania z „intensywnych efektów basowych”. Czy wydanie ponad 5700 złotych na fotel dla graczy ma większy sens? Na to pytanie, niech każdy odpowie sobie sam. Specyfikację Cooler Master Synk X znajdziemy tutaj.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Premiera gamingowego fotela Cooler Master Synk X

 0