Premiera GTA VI za 3-4 lata. Poznaliśmy miejsca akcji?

Premiera GTA VI za 3-4 lata. Poznaliśmy miejsca akcji?

Praktycznie od momentu debiutu Grand theft Auto V w sieci pojawiają się w mniejszym lub większym stopniu doniesienia o potencjalnych następcach. Tym razem informacje wydają się bardziej wiarygodne od pozostałych. 

Nie ukrywajmy od premiery GTA V minęło dobrych kilka lat, zaś popularność trybu online choć jest nadal na zaskakująco wysokim poziomie nie będzie trwać wiecznie. Z tego założenia jakiś czas temu wyszedł Rockstar, który oczywiście już intensywnie dłubie nad pełnoprawnym następcą piątki. Wielką niewiadomą pozostaje miejsce akcji gry, przez co internetowym spekulacjom nie ma końca. Jednak za sprawą informacji pozyskanych przez redaktorów portalu The Know sytuacja zdaje się nam odrobinę rozjaśniać. Wynika z nich, iż debiut części oznaczonej cyferką 6 nastąpi mniej więcej w latach 2021-2022, a więc musimy uzbroić się w sporą dawkę cierpliwości. Wspomniany informator wydaje się być o tyle wiarygodny, gdyż zdołał potwierdzić istnienie Dark Souls 3 na długo przed oficjalną wiadomością autorów. 

Według najnowszych doniesień akcja GTA VI ma być umieszczona w Vice City oraz Ameryce Południowej

Obecnie studio określa tytuł mianem "Project Americas". Tym samym powrócilibyśmy do tak bardzo ukochanego przez wielu, niezwykle klimatycznego Vice City jako miejsca podstawowego nurtu fabularnego. Natomiast w ramach nowości pojawi się opcja odbywania podróży między Stanami Zjednoczonymi, a... Ameryką Południową, co jest uwarunkowane prowadzonym handlem narkotykami. Wspomniane rewelacje nie znalazły potwierdzenia wśród deweloperów i w bieżącym roku raczej nie powinniśmy tego od nich wymagać, gdyż są zajęci finalizowaniem prac nad Red Dead Redemption 2 oraz późniejszym okresem promocyjnym. Jednak należy przyznać, że comeback do słonecznej miejscówki byłby czymś naprawdę ekstra. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Premiera GTA VI za 3-4 lata. Poznaliśmy miejsca akcji?

 0