Premiera nowego inteligentnego samochodu Huawei AITO M5 potwierdzona

Premiera nowego inteligentnego samochodu Huawei AITO M5 potwierdzona

Dyrektor generalny Huawei Consumer Business Group – Yu Chengdong potwierdził, że 23 kwietnia wprowadzi na rynek nowy model inteligentnego samochodu AITO M5. Dyrektor powiedział, że pojazd elektryczny pojawi się na nadchodzącej imprezie Beijing Auto Show.

Omawiając różne tematy podczas wiosennego wydarzenia HarmonyOS Eco, Yu Chengdong zapowiedział premierę inteligentnego samochodu Huawei AITO M5 na 23 kwietnia. Dodał, że konsumenci zauważą znaczne ulepszenia i funkcje w porównaniu z poprzednim modelem. Chociaż dyrektor generalny nie wspomniał o żadnych innych szczegółach ani specyfikacjach zbliżającego się samochodu, to kilka pierwszych osób udostępniło uwagi na temat nowego AITO M5 EV.

Już za tydzień Huawei zaprezentuje swój nowy inteligentny pojazd AITO M5.

Informator z Weibo @FixedFocus wspomniał, że nadchodzący model AITO prawdopodobnie przyniesie znaczny wzrost wydajności. Zakończy to wszystkie problemy występujące w obecnym pojeździe M5 i zapewni nowe, a także ulepszone funkcje. Kolejna zmiana może być widoczna w zakresie designu i kolorystyki. Z informacji wynika, że ​​Huawei udostępnił zdjęcie poglądowe podczas wczorajszego wydarzenia i zaprezentował rozszerzoną wersję danego samochodu z zamkniętym przodem.

W sieci pojawiły się również pierwsze zdjęcia na żywo samochodu Huawei AITO M5, prezentujące model w eleganckim odcieniu "Snow Peak Grey". Na fotografii widać charakterystyczne logo "AITO" umieszczone z przodu pojazdu, które współgra z czarnymi kołami i czerwonymi zaciskami hamulcowymi, dodając autu sportowego charakteru.

Ciekawym elementem wyposażenia jest lidar umieszczony na dachu samochodu. Ta zaawansowana technologia ma za zadanie wspomagać kierowców w bezpiecznej i inteligentnej jeździe, co stanowi ważny krok w kierunku autonomicznych pojazdów.

Więcej informacji na temat Huawei AITO M5 zostanie ujawnionych podczas Beijing Auto Show 2024, który rozpocznie się 23 kwietnia. 

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Premiera nowego inteligentnego samochodu Huawei AITO M5 potwierdzona

 0