Premiera nowych foteli Genesis z serii Nitro G2

Premiera nowych foteli Genesis z serii Nitro G2

Sprzęt dla graczy często kojarzy się z krzykliwym wzornictwem, jaskrawymi kolorami i podświetleniem LED. Ta stylistyka nie zawsze jednak pasuje do stonowanego wystroju wnętrza i bardziej zachowawczych gustów. Odświeżona wersja foteli Nitro G2 ma przekonać do siebie użytkowników nastawionych na komfort i minimalizm formy.

Na rynku debiutują nowa seria foteli Genesis. Genesis Nitro 440 G2 Black Mesh wyróżnia to, że na siedzisku oraz oparciu zastosowano przewiewny i komfortowy materiał SensiMesh. W zrewidowanej wersji fotel wyposażony jest w miękkie regulowane podłokietniki, oraz poduszki na wysokości odcinka szyjnego i lędźwiowego. Model Nitro 550 G2 Grey to nowa odsłona tym razem w czarno-szarej kolorystyce. W odróżnieniu od innych wariantów kolorystycznych tego modelu, wersja Grey jest w całości pokryta wysokiej jakości szarą tkaniną z czarnymi wstawkami z weluru.

Do sprzedaży trafiły fotele Genesis Nitro 440 G2 Black Mesh i Nitro 550 G2 Grey.

Nitro G2

Siedzisko z podpartej na pasach, odpornej na odkształcenia pianki. Fotel Nitro 720 Grey posiada wyprofilowane siedzisko na pasach z wysokiej klasy pianką, poduszki w odcinku lędźwiowym i szyjnym oraz podłokietniki z regulacją 3D. Powyższe modele wyposażone są także w metalową konstrukcję podstawy i duże 60 mm kółka. Zostały one wykonane w technologii CareGlide i mają gwarantować ochronę podłogi przed zarysowaniem.

Nowe fotele z serii Nitro G2 trafiły do sprzedaży w prognozowanych cenach 649 zł za Nitro 440 G2 Black Mesh, 699 zł ze wersję Nitro 550 G2 Grey oraz 999 zł za model NITRO 720 Grey. Jeżeli jesteście ciekawi jak sprawdza się prezentowana seria to zapraszamy do przeczytania naszego testu, który jakiś czas temu opublikowaliśmy na łamach ITHardware, dostępnego pod tym adresem.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Premiera nowych foteli Genesis z serii Nitro G2

 0