Premiera pamięci GOODRAM IRDM SO-DIMM

Premiera pamięci GOODRAM IRDM SO-DIMM

Wraz z rosnącym zainteresowaniem producentów i składaczy komputerów rozwiązaniami dedykowanymi dla laptopów, GOODRAM poszerza ofertę pamięci SO-DIMM, wprowadzając nowe modele - przeznaczone zarówno dla graczy, jak i codziennych użytkowników notebooków. Nowe SO-DIMM marki IRDM by GOODRAM skierowane pod gaming, dostępne są w pojemnościach 8 i 16 GB, z częstotliwością 3200 MHz, opóźnieniami CL16-18-18 i pracują na napięciu 1,35V. Moduły IRDM oprócz doskonałych parametrów, dających możliwości OC, wyposażone są w designerski radiator, dzięki czemu laptop będzie pracował w optymalnych temperaturach. Kolejnymi premierowymi pamięciami GOODRAM są niskonapięciowe SO-DIMM 1.2V.

Wraz z rosnącym zainteresowaniem producentów i składaczy komputerów rozwiązaniami dedykowanymi dla laptopów, GOODRAM poszerza ofertę pamięci SO-DIMM, wprowadzając nowe modele - przeznaczone zarówno dla graczy, jak i codziennych użytkowników notebooków.

Premiera pamięci GOODRAM IRDM SO-DIMM

Moduły sygnowane niebieską marką dostępne są w pojemnościach 8 i 16 GB, częstotliwości 3200 MHz, opóźnieniami CL 22 i doskonale sprawdzą się podczas codziennej pracy, nauki, czy rozrywki. Polski producent ogłosił, że w najbliższych tygodniach, w jego portfolio modułów pamięci (zarówno SO-DIMM, jak i DIMM), pojawią się dodatkowe pojemności (32GB) oraz nowe wyższe częstotliwości dla pamięci IRDM by GOODRAM. Moduły GOODRAM i IRDM by GOODRAM produkowane są w Polsce, z wysoko wyselekcjonowanych komponentów i przechodzą wieloetapowe testy, dzięki czemu rodzimy producent obejmuje wszystkie pamięci DRAM wieczystą gwarancją.

To nie jedyne produkty tworzone przez GOODRAM, a kolejnymi są dyski SSD. Jednym z nich jest model PX500 NVME PCIE GEN 3 X4, który dostarczając nawet 4x lepszej wydajności transferów sekwencyjnych i losowych w porównaniu do SSD z interfejsem SATA III oraz niższej latencji w porównaniu z dyskami opartymi o standard AHCI, znacząco poprawia wydajność komputera. Swoją wydajnością z pewnością usprawni pracę bardziej wymagających klientów, oferując odczyt sięgający 2050 MB/s i sprawdzi się również jako samodzielny napęd, jak i dodatek do dysku twardego w komputerach stacjonarnych oraz laptopach.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Premiera pamięci GOODRAM IRDM SO-DIMM

 0