Premiera Star Wars Jedi: Ocalały opóźniona. Poznaliśmy nowy termin wydania gry

Premiera Star Wars Jedi: Ocalały opóźniona. Poznaliśmy nowy termin wydania gry

Star Wars Jedi: Ocalały nie zadebiutuje w marcu. Electronic Arts powzięło decyzję o przełożeniu premiery oczekiwanej gry o kilka tygodni, na szczęście nowy termin nie jest odległy i należy oczekiwać, iż zostanie dotrzymany.

Star Wars Jedi: Ocalały powinien trafić do sprzedaży 17 marca, ale już wiemy, że data ta nie będzie dotrzymana. Respawn Entertainment poinformowało za pośrednictwem oficjalnego profilu gry w mediach społecznościowych, że w buty Cala Kestisa wskoczymy ponownie dopiero miesiąc później, a dokładniej 28 kwietnia. W oświadczeniu studio przyznało, iż powodem opóźnienia pozostaje chęć jak najlepszego dopracowania projektu, na co zasługują fani uniwersum Gwiezdnych wojen. „Przez ostatnie trzy lata zespół odpowiedzialny za serię Jedi w Respawn wlewał swoje serce i duszę w Star Wars Jedi: Ocalały i z dumą możemy powiedzieć, że kolejny rozdział opowieści jest ukończony” – napisano.

Star Wars Jedi: Ocalały zadebiutuje 28 kwietnia.

Dodano też, że deweloperzy obecnie koncentrują się całkowicie na końcowym etapie prac: eliminacji błędów w celu zwiększenia wydajności, stabilności oraz ogólnym dopracowaniu Star Wars Jedi: Ocalały. „Jedi: Ocalały stanowi bezpośrednią odpowiedź na opinie naszej społeczności, oferująca rozległe miejsca do eksploracji, rozwiniętą walkę i przemierzanie oraz oczywiście kontynuację historii Cala i BD. Tworzenie tej gry naprawdę uczyniło nas lepszym zespołem i daliśmy z siebie wszystko na każdym poziomie, aby uczynić z tej kontynuacji Gwiezdnych Wojen nasi fani, których oczekują od Respawn i Lucasfilm Games. Dziękujemy EA i Respawn za poświęcenie nam czasu na zapewnienie naszym graczom najlepszych wrażeń, a wam wszystkim za zrozumienie”.

Akcja Star Wars Jedi: Ocalały rozgrywa się pięć lat po wydarzeniach przedstawionych w Star Wars Jedi: Upadły zakon. Głównym bohaterem znów jest Cal Kestis, jeden z ostatnich ocalałych z czystki będącej skutkiem Rozkazu 66 wydanego przez Imperatora Palpatine. Produkcja zadebiutuje na PC, PlayStation 5 oraz Xbox One. Wersja komputerowa będzie zoptymalizowana pod procesory Ryzen 7000 i skorzysta z technologii AMD FidelityFX Super Resolution (prawdopodobnie FSR 2) i FreeSync Premium Pro.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Premiera Star Wars Jedi: Ocalały opóźniona. Poznaliśmy nowy termin wydania gry

 0