Premiera trzech nowych smartfonów od Apple jesienią bieżącego roku?

Premiera trzech nowych smartfonów od Apple jesienią bieżącego roku?

Jak wynika z najnowszych informacji popularny producent smartfonów szykuje iście gorącą jesień obfitującą w premiery kluczowych flagowców. 

To nie pierwszy raz, kiedy słyszymy, że Apple planuje wydać trzy modele iPhone'ów w okresie jesieni bieżącego roku. Kilka miesięcy temu Ming-Chu Kuo, ekspert KGI Securities, który stał się wiarygodnym źródłem wszelkich informacji o amerykańskiej firmie, zasugerował, że smartfony są we wczesnej fazie rozwoju zaś jednym z nich, będzie bezpośredni następca iPhone X posiadający około 5,8-calowy ekran. Co ciekawe napomknięto także o bogatszym wydaniu flagowca iPhone XS Plus. Przytoczona nazwa z końcówką S nie dziwi, ponieważ takowe nazewnictwo, to swego rodzaju tradycja Apple od czasów wprowadzenia szóstki w 2014 roku. Lutowy raport Bloombera zawierał więcej detali na ten temat i zasugerował istnienie tańszej wersji wyposażonej w klasyczny wyświetlacz LCD.

Dokładnie trzy nowe modele iPhone'ów planuje wypuścić Apple jesienią bieżącego roku

Jeśli idzie o trzeci telefon, którego premierę zaplanowano na koniec roku Daryani, spekuluje, iż będzie on posiadać ekran 6,1 cala (umownie nazwano go iPhone 9). Jeżeli plotki dotyczące dziewiątki znajdą pokrycie w rzeczywistości, to przejmie ona wiele funkcji iPhone X, takich jak FaceID. Niestety producent w tym wypadku prawdopodobnie wykorzysta gorsze materiały. Wśród analityków panuje przekonanie, że Apple musi poszerzyć atrakcyjność oferty tej jesieni. Podczas gdy korporacja osiągnęła rekordowe zyski podczas świątecznego okresu sprzedaż komórek spadła poniżej zakładanych oczekiwań. Dokument Daryananiego przewiduje, że Apple wyprodukuje od drugiej połowy 2018 roku około 80-90 milionów egzemplarzy iPhone'ów. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Premiera trzech nowych smartfonów od Apple jesienią bieżącego roku?

 0