Prey - premierowy zwiastun

Prey - premierowy zwiastun

Już 5 maja przyjdzie nam świętować nową produkcje Bethesdy – Prey. Tymczasem dostaliśmy zwieńczający całe dzieło trailer premierowy.

Bethesda zaskoczyła nas po raz kolejny – Prey wychodzi już za dwa dni, a my otrzymaliśmy właśnie spektakularny zwiastun premierowy. Niespełna dwuminutowe wideo sprawia, że przechodzą nas ciarki – mnóstwo akcji, ciekawie zapowiadająca się historia, klimatyczna grafika, przepiękne efekty dźwiękowe i wizualne oraz intrygująca rozgrywka. Dotychczas mieliśmy możliwość testować Prey w darmowej wersji demonstracyjnej, która zapewniała nam pierwszą godzinę rozgrywki – teraz pozostaje nam czekać do 5 maja, aby móc przetestować nowe dzieło Bethesdy w całości. Co ciekawe twórcy są tak pewni swojego, że zachęcają posiadaczy komputerów osobistych do sprawdzenia gry w ramach polityki cyfrowych zwrotów na Steamie. Premierowy zwiastun możecie podziwiać poniżej.

Premiera Prey już 5 maja, tymczasem Bethesda wypuszcza oficjalny premierowy zwiastun.

Warto dodać, że od deweloperów dostaliśmy również przedpremierowo całą ścieżkę dźwiękową z gry, możecie jej przesłuchać na: iTunes, Google Play czy Spotify. Rozgrywka w Prey wygląda niezwykle obiecująco – wcielimy się w postać imieniem Morgan Yu, której głównym zadaniem jest ocalenie świata przed obcymi. Historia zaczyna się na pokładzie Talos I – stacji kosmicznej orbitującej w 2032 roku wokół Księżyca. Szybko dowiadujemy się, że jesteśmy jedynie obiektem doświadczalnym w eksperymencie prowadzonym przez tutejszych naukowców. Sprawy jednak potoczyły się inaczej niż zakładano, sytuacja wymknęła się spod kontroli a stacja, na której się znajdujemy, opanowana została przez wrogo nastawione istoty pozaziemskie. Teraz los całego świata spoczywa w naszych rękach, musimy odkryć tajemnicę Talosa I oraz własnej przeszłości broniąc się przy tym przed obcymi formami życia.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Prey - premierowy zwiastun

 0