Prezentacja chłodzenia wodnego i fotela dla graczy od MSI

Prezentacja chłodzenia wodnego i fotela dla graczy od MSI

MSI przedstawia dwa zestawy kompaktowego chłodzenia cieczą oraz fotel gamingowy. MAG CORELIQUID 240R korzysta z dwóch wentylatorów o rozmiarze 120 mm, a MAG CORELIQUID 360R z trzech jednostek tego typu. Wentylatory są podświetlane przy pomocy adresowalnych diod RGB, co pozwala na skonfigurowanie zaawansowanych efektów świetlnych. Blok wodny montowany na procesor również posiada tego typu podświetlenie. Ponadto jego obudowę z logo smoka można przekręcać, by niezależnie od sposobu montażu bloku, grafika zawsze była ustawiona prawidłowo. Poza zapewnieniem niższych temperatur chłodzenie powinno być też przyjazne dla uszu. W praktyce pompkę tłoczącą ciecz umieszczono w chłodnicy, a nie w bloku wodnym. Takie rozwiązanie pozwala zredukować głośność działania zestawu – masa chłodnicy i zawartej w niej cieczy minimalizuje drgania generowane przez pompkę. Posiadacze przestronnych obudów nie muszą martwić się o ograniczenie w montażu chłodnicy tylko do górnej ścianki.

MSI przedstawia dwa zestawy kompaktowego chłodzenia cieczą oraz fotel gamingowy.

Prezentacja chłodzenia wodnego i fotela dla graczy od MSI

Węże łączące chodnicę z blokiem wodnym mają 40 cm długości, co umożliwia umiejscowienie chłodnicy np. na froncie obudowy. Dla zwiększenia wytrzymałości na uszkodzenia oraz polepszenia wyglądu, węże umieszczono w nylonowych oplotach. W pakiecie z chłodzeniem znajdują się zapinki do wszystkich popularnych podstawek procesora firm AMD oraz Intel, w tym również z segmentu HEDT. Oba modele chłodzenia za niedługo będą też dostępne w wariantach z dołączonym kontrolerem obrotów wentylatorów. Ich oznaczenia to odpowiednio MAG CORELIQUID 240RH oraz MAG CORELIQUID 360RH. Natomiast fotel MAG CH120 X ma ergonomiczne poduszki dla odcinka szyjnego i lędźwiowego, podłokietniki regulowane w czterech płaszczyznach, funkcję bujania oraz szeroką regulację podparcia. Siedzisko zostało wykonane z wygodnej, ale gęstej, niezapadającej się pianki. Oprócz tego poliuretanowe kółka zamontowane w tym modelu nie rysują podłogi.

Prezentacja chłodzenia wodnego i fotela dla graczy od MSI Premiera AIO MSI MAG Coreliquid 240R i Coreliquid 360R - wydajnie i cicho

Wygląd MAG CH120 X jest wyraźnie gamingowy, lecz jednocześnie stonowany. Czerwone akcenty w formie obszycia, smoczego logo MSI oraz wypełnienia kółek na pierwszy rzut oka zdradzają, że jest to sprzęt dla graczy. Dodatkowo kształt wyprofilowania siedziska oraz obicie ze skóry ekologicznej dają wrażenie obcowania z elementem samochodu sportowego. MSI oferuje 2-letnią gwarancję producenta na chłodzenia oraz akcesoria. Sugerowane ceny detaliczne nowych produktów na polskim rynku wynoszą: MAG CORELIQUID 240R – 509 zł, MAG CORELIQUID 240RH – 599 zł, MAG CORELIQUID 360R – 649 zł, MAG CORELIQUID 360RH – 739 zł oraz MSI MAG CH120 X – 979 zł.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Prezentacja chłodzenia wodnego i fotela dla graczy od MSI

 0