Prezenty dla graczy od EA – rusza świąteczna wyprzedaż

Prezenty dla graczy od EA – rusza świąteczna wyprzedaż

Nadchodzą długie zimowe wieczory, warto więc zaopatrzyć się w dobrą produkcję. Może uda Wam się coś wybrać ze świątecznej wyprzedaży na Origin.

W okresie przedświątecznym każdy zabiega o prezenty dla bliskich, można jednak również sprezentować coś sobie, zwłaszcza na nadchodzące zimowe wieczory. Naprzeciw takim potrzebom wychodzi EA – właśnie wystartowała świąteczna wyprzedaż, na której znajdziecie dziesiątki tytułów w promocjach sięgających nawet 75%. Niższe ceny będą dostępne aż do 12 stycznia, więc macie jeszcze sporo czasu, aby dobrze się zastanowić i ewentualnie dozbierać na upragniony tytuł. Pamiętajcie, że w czasie świąt będą się pojawiać również promocje na innych platformach takich jak GOG czy Steam, dlatego przestrzegamy przed pochopnymi zakupami, zwłaszcza że czasu jest naprawdę dużo.

Świąteczna wyprzedaż na Origin – pora sprawić sobie prezent na zimowe wieczory

Przeglądając ofertę z pewnością warto zwrócić uwagę na STAR WARS Battlefront II w specjalnej Edycji Elitarnej. Produkt został przeceniony aż o 40%, dzięki czemu zgarniecie go jedynie za 179,94 zł. W promocji znalazł się również tytuł dla fanów piłki nożnej – mowa oczywiście o Fifie 18, która również pojawiła się z 40% zniżką, co daje finalną cenę 143,94 zł. Jest również coś z serii gier wyścigowych – Need for Speed Payback w cenie 119,95 zł (50% zniżki) oraz coś dla maniaków FPS-ówBattlefield 1 za 69,95 zł (również 50% taniej). Świetna promocja zawitała również przy serii Crysis, pełna trylogia pojawiła się w 75% obniżce, dzięki czemu zapłacimy jedynie 29,75 zł za trzy produkcje. Coś dla siebie znajdą również miłośnicy typowych RPG-ów – w przecenie znalazła się edycja GOTY gry Dragon Age Inkwizycja za 39,60 zł. Oczywiście to tylko kilka naszych propozycji, pełną ofertę wyprzedaży świątecznej znajdziecie tutaj.
 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Prezenty dla graczy od EA – rusza świąteczna wyprzedaż

 0