Prezenty na gwiazdkę z ITHardware.pl! My doradzamy, Wy wygrywacie!

Prezenty na gwiazdkę z ITHardware.pl! My doradzamy, Wy wygrywacie!

Zapraszamy do naszego świątecznego poradnika Gwiazdka 2017 przygotowanego specjalnie dla Was przez redaktorów vortalu ITHardware.pl. W każdym dziale znajdziecie produkty polecane przez fachowców w swojej dziedzinie, a większość opinii powstała w oparciu o oceny uzyskane w testach przeprowadzonych na łamach vortalu. Resztę portfolio uzupełniliśmy produktami polecanymi przez naszych partnerów.

Przychodzimy z pomocą!

Dla ułatwienia przygotowaliśmy 3 opcje wyszukiwania produktów poprzez wybór producenta, zakres cenowy prezentu, bądź kategorię produktową. Mamy nadzieję, że ta nawigacja ułatwi Wam wyszukanie właśnie tego jedynego.

Zapraszamy do buszowania po poradniku! Wystarczy kliknąć w link i możesz wybierać z przedziału cenowego, według producenta czy z danej kategorii. Wszystkie sprzęty i akcesoria zostały starannie wybrane przez naszych redaktorów.

Konkurs na gwiazdkę? Z ITHardware.pl proponujemy Konkurs Adwentowy z łączną pulą nagród wynoszącą 10 000 PLN

Konkurs Adwentowy z ITHardware

Z ogromną przyjemnością zapraszamy Was do kolejnej zabawy. Tym razem prezentujemy Wam nasz Konkurs Adwentowy, gdzie codziennie będą do wygrania cenne nagrody rzeczowe z łączną pulą nagród wynoszącą 10 000 PLN. 

Chcesz sobie lub bliskiej osobie sprawić prezent na gwiazdkę? Możesz go wygrać Konkursie Adwentowym ITHardware.pl. Cała zabawa to seria 24 codziennych konkursów. Każdego dnia będziemy obchodzić Adwent z jednym producentem, który równocześnie będzie fundatorem nagrody dnia, czyli każdego dnia będzie inna nagroda do wygrania.  Co trzeba zrobić, by zdobyć nagrodę dnia? Zadanie będzie bardzo proste, każdego dnia o godzinie 8:00 na naszym serwisie będzie publikowany news, gdzie podamy link do aplikacji gleam.io. Wystarczy, że klikniesz w niego i zostaniesz przeniesiony do aplikacji gleam.io (codziennie będzie nowy link).

Zadanie jest bardzo proste, kliknij w podany link, który przeniesie Cię do aplikacji gleam.io i wykonaj wszystkie zadania. Aplikacja na koniec konkursu wytypuje zwycięzcę  

Wystarczy, że zostaną wykonane wszystkie zadania, a aplikacja po zakończeniu  konkursu wytypuje zwycięzcę wśród wszystkich osób biorących w nim udział. Każdego dnia, zaczynając od 1 a kończąc 24 grudnia 2017 roku, konkurs zaczyna się o 7:30 rano i trwa 3 dni. Codziennie nowy konkurs i nowe nagrody. Wyniki będą podane w formie aktualizacji w dniu następnym od zakończenia danego konkursu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Prezenty na gwiazdkę z ITHardware.pl! My doradzamy, Wy wygrywacie!

 0