Productivity Suite to ergonomiczna seria peryferiów Razera dla osób pracujących

Productivity Suite to ergonomiczna seria peryferiów Razera dla osób pracujących

Razer zaprezentował zestaw peryferiów, który nie jest skierowany do graczy, ale wykorzystywany ma być w pracy - Productivity Suite. Nowa myszka Pro Click, zaprojektowana we współpracy z Humanscale, firmą specjalizującą się w dziedzinie ergonomicznych rozwiązań dla biura i pracy, klawiatura Pro Type i podkładka Pro Glide tworzyć mają zestaw wyjątkowo wygodnych, trwałych i wydajnych urządzeń peryferyjnych, które sprawdzą się w każdym środowisku pracy pracy. „Zdecydowana większość biurowych urządzeń peryferyjnych opiera się na rozwiązaniach i technologiach o zunifikowanych rozmiarach i technologii, co staje się źródłem frustracji użytkownika i utrudnień w codziennej pracy” - powiedział Alvin Cheung, Senior Vice President działu urządzeń peryferyjnych firmy Razer. „Jestem niesamowicie dumny z Productivity Suite, zaprezentowanego dzisiaj wraz z naszym partnerem - firmą Humanscale. Ten zestaw urządzeń ma rozwiązać powyższe problemy. Jesteśmy głęboko przekonani, że nasze połączone wiedza i innowacyjność wzniosą produktywność w miejscu pracy na wyższy poziom”.

Razer zaprezentował zestaw peryferiów, który nie jest skierowany do graczy, ale wykorzystywany ma być w pracy - Productivity Suite.

Productivity Suite to ergonomiczna seria peryferiów Razera dla osób pracujących

Razer Pro Click

Stworzona we współpracy z Humanscale, mysz Razer Pro Click została specjalnie zaprojektowana tak, aby zminimalizować zagrożenia dla zdrowia związane z wielogodzinną pracą przy użyciu myszki, w tym zapaleniem ścięgien oraz zespołu cieśni kanału nadgarstka. Mysz jest ergonomicznie wyprofilowana, pozwalając użytkownikowi na ułożenie nadgarstka pod neutralnym kątem 30 stopni i zapobiegając w ten sposób dyskomfortowi i urazom związanym z wewnętrzną rotacją nadgarstka (pronacją). Mysz zaprojektowano tak, aby stworzyć komfortowe strefy ułożenia zarówno dla małych, jak i dużych dłoni. Myszkę wyposażono w specjalne, wysunięte podpórki dla dłoni, kciuka i małego palca. Dlatego użytkownik może na myszce oprzeć całą dłoń, minimalizując naprężenie stykowe z biurkiem oraz zmniejszając obciążenie dłoni oraz ramion. Producent chwali się, że dzięki zaawansowanemu czujnikowi optycznemu 5G firmy Razer, łączności Bluetooth z funkcją multi-host oraz wydłużonej żywotności baterii przekraczającej 400 godzin pracy, mysz Pro Click jest idealnym urządzeniem dla każdego pracownika biurowego, wymagającego dokładności i niezawodności działania.

Productivity Suite to ergonomiczna seria peryferiów Razera dla osób pracujących

 • Ergonomiczny kształt
 • Zaawansowany sensor optyczny Razer 5G
 • Żywotność przełączników aż do 50 milionów kliknięć
 • Łączność typu multi host z możliwością równoczesnego sparowania z 4 urządzeniami
 • 8 programowalnych przycisków
 • Wydłużone działanie baterii

Razer Pro Type

Centralnym elementem każdego zestawu do pracy jest klawiatura, która musi być wygodna, szybka i responsywna, aby do minimum ograniczyć popełnianie błędów oraz zmęczenie. Klawiaturę Pro Type pokryto miękką w dotyku powłoką, zapewniającą komfort pisania przez cały dzień oraz wyposażono w opatentowane przełączniki mechaniczne Razer Orange o cichym, ale wyczuwalnym skoku, aby pisanie było szybkie i precyzyjne. Dzięki łączności bezprzewodowej Bluetooth z możliwością sparowania z maksymalnie 4 urządzeniami, Pro Type oferować ma wyjątkową elastyczność konfiguracji miejsca pracy i gwarantuje optymalną równowagę pomiędzy wydajnością i komfortem pracy.

Productivity Suite to ergonomiczna seria peryferiów Razera dla osób pracujących

 • Ergonomiczna konstrukcja z miękką w dotyku powłoką
 • Przełączniki mechaniczne Razer Orange
 • Wytrzymałość do 80 milionów naciśnięć klawiszy
 • Łączność bezprzewodowa oraz Bluetooth z czteroma urządzeniami
 • W pełni programowalne klawisze z możliwością nagrywania makr
 • Klawisze podświetlane na biało diodami LED

Razer Pro Glide

Uzupełnieniem rodziny Razer Productivity Suite jest podkładka Pro Glide, która nie tylko pasować ma do nowoczesnej, profesjonalnej kolorystyki całego zestawu, ale także uzupelniać funkcje myszki Pro Click. „Trwała, teksturowana warstwa z mikrosplotem to idealna powierzchnia śledzącą dla szybkich, płynnych, dokładnych i pozbawionych drgań ruchów” - tłumaczy Razer.

Productivity Suite to ergonomiczna seria peryferiów Razera dla osób pracujących

 • Teksturowana powierzchnia z mikrosplotem
 • Spód podkładki pokryty grubą warstwą gumy o dużej gęstości
 • Miękka powierzchnia zapewniająca długotrwały komfort
 • Antypoślizgowy spód
 • Wymiary: 360x275x3mm

CENA I DOSTĘPNOŚĆ:

 • Razer Pro Click: €109.99 – sugerowana cena detaliczna
 • Razer Pro Type: €149.99 – sugerowana cena detaliczna
 • Razer Pro Glide: €11.99 – sugerowana cena detaliczna

Premiera u autoryzowanych sprzedawców planowana jest na 27 sierpnia 2020 roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Productivity Suite to ergonomiczna seria peryferiów Razera dla osób pracujących

 0