Program CORSAIR iCUE z integracją w grze Hyper Scape

Program CORSAIR iCUE z integracją w grze Hyper Scape

Corsair potwierdził, że Hyper Space nowa gra Ubisoftu z gatunku battle royale, w której zawodnicy biegają, skaczą i strzelają na terenie wielkiego miasta, rywalizując online z dziesiątkami przeciwników o to, by pozostać jedyną żywą postacią na mapie, otrzymała pełne wsparcie oprogramowania CORSAIR iCUE. Tytuł będący w fazie otwartych testów beta to najnowsza produkcja oferująca rozgrywkę zintegrowaną z dynamicznym oświetleniem LED RGB tworzonym zaprojektowanym przez producenta. Wszystkie części RGB komputera zgodne z iCUE na bieżąco reagują na wydarzenia w grze. Dodatkowo Corsair rozszerzył swoją dotychczasową współpracę z firmą ASUS, dodając wsparcie dla kart graficznych kompatybilnych z programem ASUS Aura. Wsparcie podświetlenia LED RGB dla Hyper Scape będzie pełne, od pamięci DRAM, wentylatorów, oświetlenia ambientowego po klawiaturę czy myszkę. Ponadto, dzięki współpracy CORSAIR z francuskim studiem, gracze będą mogli odebrać bezpłatną skórkę CORSAIR RGB dla postaci w grze, aby zaprezentować innym swój nietuzinkowy styl na polu bitwy.

Corsair potwierdził, że Hyper Space nowa gra Ubisoftu z gatunku battle royale otrzymała pełne wsparcie oprogramowania CORSAIR iCUE.

Skórka będzie dostępna do odblokowania w dniu oficjalnej premiery Hyper Scape. Aby jeszcze bardziej zwiększyć możliwości synchronizacji oświetlenia całego komputera, firma rozszerzyła dotychczasową współpracę z ASUSEM, która do tej pory obejmowała wsparcie dla wybranych płyt głównych tajwańskiego producenta. Od teraz oprogramowanie CORSAIR iCUE może zarządzać oświetleniem RGB kart graficznych kompatybilnych z ASUS Aura przy pomocy zainstalowanej najnowszej wersji oprogramowania ASUS Aura Sync Utility. Kombinacja wszystkich komponentów RGB sterowanych przez oprogramowanie iCUE, takich jak wentylatory, układy chłodzące, pamięć RAM, karty graficzne i płyty główne, w końcu umożliwia stuprocentową synchronizację oświetlenia w komputerze.

Produkty RGB ASUS Aura aktualnie nie oferują synchronizacji podświetlenia dla gier zintegrowanych z iCUE, ale ich obsługa zostanie w pełni zaimplementowana w już nadchodzących aktualizacjach oprogramowania tworzonego przez Korsarzy. Co więcej, oprogramowanie iCUE umożliwia wygodne sterowanie oświetleniem i wybór profili na komputerze bezpośrednio w nakładce Xbox Game Bar. Jest to możliwe dzięki niedawno opublikowanej aplikacji CORSAIR iCUE Game Bar Widgets dostępnej bezpłatnie do pobrania w sklepie Microsoft Store i sklepie widżetów Game Bar. Widżety przygotowane wspólnie z Xbox pozwalają na wybór zapisanych profili iCUE i szeregu efektów Lighting Link, podczas gdy iCUE działa w tle i bez potrzeby bezpośredniego otwierania programu klienckiego.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Program CORSAIR iCUE z integracją w grze Hyper Scape

 0