Promocja MSI - kup wybranego laptopa i zgarnij interesujące gadżety

Promocja MSI - kup wybranego laptopa i zgarnij interesujące gadżety

MSI popularny producent kart graficznych oraz docenianych przez wielu branżowych ekspertów i fanów laptopów zorganizował kolejną promocję dla osób kupujących nowy komputer przenośny od wspomnianego producenta. Otóż nabywając notebooka MSI PS63 Modern, MSI P65 Creation lub MSI PS42 otrzymamy gratis o sporej wartości. W tym przypadku będą to kolejno: adapter podróżny (wartość 200 złotych) albo ekskluzywne pokrowce (100 zł). Natomiast dodatkowy upominek w postaci oprogramowania dla twórców o łącznej wartości aż 1200 złotych dostaną osoby, które kupią notebooka wyposażonego w procesor Intel i7 lub i9 8. generacji. Promocja wystartowała 28 stycznia i potrwa do 17 lutego 2019 roku. Warto zaznaczyć, że promocja nie łączy się z innymi organizowanymi akcjami.

Promocja, w ramach której przy zakupie wybranego laptopa MSI otrzymamy darmowe gadżety trwa od 28 stycznia do 17 lutego.

Promocja MSI - kup wybranego laptopa i zgarnij interesujące gadżety

Ponadto, by odebrać swoją nagrodę musimy udać się bezpośrednio na stronę MSI z promocją, a następnie wypełnić dostępny na niej formularz zgłoszenia podając m.in. potwierdzenie dokonania transakcji (weryfikacja przesłanych dokumentów może trwać do 45 dni, więc organizatorzy zalecają w tym przypadku zachowanie cierpliwości). Żeby zakwalifikować się do tej akcji musimy nabyć laptopa w jednym ze sklepów biorących udział w promocji, czyli: apollo, mediaexpert, mediamarkt, x-kom, komputronik lub morele.net. Jeśli jesteście zainteresowani tą okazją to musicie się pospieszyć bowiem większość gadżetów posiada limitowaną pulę, która kurczy się z każdą chwilą.

 MSI prezentuje nowe gamingowe laptopy z kartami GeForce RTX

 MSI wprowadza na rynek nowoczesny laptop PS63 Modern

Promocja wydaje się naprawdę interesująca i jeśli kupujemy laptopa od MSI zdecydowanie warto się nią zainteresować. Przy okazji warto też wspomnieć, że zapowiedział kilka tygodni temu wprowadzenie na rynek nowych modeli komputerów przenośnych wyposażonych w nowoczesne karty graficzne z serii GeForce RTX. Jedną z ciekawszych, ale z pewnością i dość drogich propozycji jest 17-calowy GS75 Stealth z RTX 2080 8 GB na pokładzie. Osoby szukający tańszych alternatyw powinni spojrzeć na modele MSI GL73 oraz GL63 posiadające wewnątrz GeForce RTX 2060. Warto także podkreślić, że laptop GS65 Stealth otrzymał nagrodę targów nagrodę CES Innovation Award. Jak więc widzimy każdy znajdzie tutaj coś w sam raz dla siebie.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Promocja MSI - kup wybranego laptopa i zgarnij interesujące gadżety

 0