Prototypowy model Samsunga Galaxy S10+ zaprezentowany na zdjęciu

Prototypowy model Samsunga Galaxy S10+ zaprezentowany na zdjęciu

Po wydaniu modelu Samsung Galaxy S9 popularny producent, co naturalne, skupił się na opracowaniu następcy tegorocznej wersji, czyli Galaxy S10. Co jakiś czas jesteśmy zasypywani plotkami odnośnie specyfikacji technicznej smartfona, a ostatnio dziesiątka pojawiła się nawet na pierwszych renderach. Teraz jednak do sieci przedostało się zdjęcie wykonane w jednej z fabryk koreańskiej firmy, które rzekomo przedstawia prototypową wersję Samsunga Galaxy S10+. Należy zauważyć, iż prezentowane urządzenie posiada dość dziwne wycięcie w rogu wyświetlacza, a dodatkowo telefon ma nieznaczne szersze ramki, jak również mniej zaokrąglone boki. Ponadto z przodu znalazło się miejsce nie dla jednej, ale aż dwóch kamer. Co istotne wczesne wydanie Galaxy S10+ widoczne na obrazku nie posiada jeszcze ekranu Infinity-O, w którym znajdzie się dedykowany dla przedniej kamerki otwór.

Najnowsze zdjęcie przedstawia prototypowy wygląd modelu Samsung Galaxy S10+. Jednak w wersji finalnej będzie on się zapewne różnił od tego co widzimy teraz.

Prototypowy model Samsunga Galaxy S10+ zaprezentowany na zdjęciu

Oczywiście musimy pamiętać, że mamy do czynienia z wersją prototypową smarfona przeznaczoną do wewnętrznych testów, co oznacza, że finalny wygląd oraz najpewniej funkcje będą różnić się od tego, co widzimy w tej chwili. Nie mniej możemy zauważyć jakąś ogólną wizję przyświecającą koreańskiemu gigantowi. Natomiast jeśli chodzi o specyfikację techniczną nadal musimy wróżyć z fusów i opierać się na medialnych spekulacjach. Z większości źródeł wynika, iż Samsung Galaxy S10+ będzie posiadał 6,4-calowy ekran AMOLED, a także jeden z procesorów Qualcomm Snapdragon 855 lub autorski Exynos 9820. W środku najpewniej znajdziemy także 6 GB pamięci RAM, w tym 128 GB dodatkowej przestrzeni na dane oraz system Android 9.0 Pie z nakładką UI. Całość zasili akumulator o pojemności 4000 mAh (niektóre źródła wskazują też 3700 mAh).

Miejmy nadzieję, że nadchodzące flagowce z serii S10 wniosą większy powiew świeżości od poprzedników. Chociaż Samsung nie może zbytnio narzekać na sprzedaż swoich smartfonów to społeczeństwo jest do obecnych propozycji nastawione bardziej sceptycznie niż jeszcze kilka lat wcześniej. Jak wynika z pojawiających się informacji producent może zaoferować tym razem nie dwa modele, a trzy i byłyby to: Galaxy S10 Lite, Galaxy S10 oraz najmocniejszy i widoczny na powyższym zdjęciu Galaxy S10+. Czy tak rzeczywiście będzie dowiemy się dopiero podczas prezentacji na targach MWC 2019 w lutym przyszłego roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Prototypowy model Samsunga Galaxy S10+ zaprezentowany na zdjęciu

 0