Przejście Uncharted: The Lost Legacy może zająć sporo czasu

Przejście Uncharted: The Lost Legacy może zająć sporo czasu

Uncharted: The Lost Legacy to z pozoru zaledwie rozszerzenie do Uncharted 4. Jednak dzieło Naughty Dog będzie wydawane jako pełnoprawny, niezależny produkt. Niedawno deweloperzy wypowiadali się na temat długości kampanii w grze. Okazuje się, że gra może być równie długa, co większość pełnoprawnych tytułów AAA.

Arne Meyer, odpowiadający w Naughty Dog za relacje z mediami, wypowiadał się na ten temat gry niedawno na łamach IBTimes UK. Wywiad z brytyjskim portalem odbył się tuż po ceremonii wręczenia nagród BAFTA gdzie Uncharted 4 zgarnęło statuetkę za Najlepszą Grę. Meyer, zapytany o długość The Lost Legacy odpowiedział, że studio od samego początku nie chciało stworzyć krótkiej opowieści, gdyż właśnie prezentując swoje pomysły Sony chcieli zainteresować wydawców, wszystkie z nich opierały się na rozbudowanej historii. Amerykańskie studio zdaniem pracownika Naughty Dog po prostu nie potrafi się ograniczać w taki sposób. Meyer zasugerował zarazem długość trybu fabularnego i będzie on prawdopodobnie wynosił co najmniej 10 godzin.

Jeśli słowa pracownika Naughty Dog się potwierdzą, The Lost Legacy będzie największym rozszerzeniem, jakie stworzyli deweloperzy.

Pomimo, że w dodatku zabraknie Nathana Drake'a, a zamiast niego pojawi się kobiecy duet Chloe Frazer i Nadine Ross, to zdaniem Meyera gracze nie odczują jego absencji. - Bardzo przyłożyliśmy się do zakończenia Uncharted 4 [aby było jednoznaczne], że zajmie się życiem rodzinnym - powiedział Meyer. W jego odczuciu Chloe i Nadine mają podobną motywację i determinację do zrealizowania swoich celów, więc gra nie utraci swojego charakterystycznego stylu. Dyrektor ds. komunikacji medialnej Naughty Dog jest niezwykle zadowolony, że na pierwszy plan mogły wejść dwie dynamiczne bohaterki. Nadal niestety nie znamy daty wydania Uncharted: The Lost Legacy i prawdopodobnie będziemy musieli poczekać do tegorocznych targów E3, aby ją poznać. Całkiem prawdopodobny wydaje się być trzeci bądź czwarty kwartał bieżącego roku.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Przejście Uncharted: The Lost Legacy może zająć sporo czasu

 0