Przełęcz Łupkowska dostępna już teraz dla posiadaczy Battlefield 1 Premium

Przełęcz Łupkowska dostępna już teraz dla posiadaczy Battlefield 1 Premium

EA dostarczyło nowych informacji na temat nowego dodatku do Battlefield 1 - W imię cara. Już teraz można zagrać na jednej z map dostępnych w nadchodzącym DLC.

Dodatek „W imię cara” przeniesie w świat Battlefielda 1 wiele nowych lokacji w tym – Przełęcz Łupkowską. Jednak prawdziwi fani produkcji będą mogli delektować się wspomnianą mapą już dziś. Posiadanie BF1 w wersji Premium umożliwi zagranie już teraz na jednej z nadchodzących lokacji. Przełęcz Łupkowska udostępni w ręce graczy aż 11 nowych rosyjskich broni (takich jak Mosin-Nagant M91 czy standardowy rosyjski granat z 1912 roku). To nie wszystko – grę na nowej mapie urozmaici nowa klasa, huzar, a także rosyjski zwiadowca, czyli pierwsza żeńska postać w Battlefield Multiplayer. Na resztę map przyjdzie nam jeszcze trochę poczekać, warto jednak przypomnieć, jakie mapy na nas czekają, a są to: Albion, Galicja, Twierdza Brusiłowa, Tsaritsyn oraz Rzeka Wołga.

Czas pograć na nowej mapie – Przełęcz Łupkowska dostępna dla posiadaczy Battlefielda 1 w wersji premium.

Wszystkie mapy oraz nowości, w tym także tryb Zrzut zaopatrzenia, wejdą wraz z premierą „W imię cara”, która kosztować będzie 15 USD. To jednak nie jedyny sposób, aby wejść w posiadanie możliwości do przetestowania dodatkowej zawartości. Gracze, którzy zdecydują się na zakup przepustki premium (50 USD), otrzymają dostęp do wszystkich nadchodzących DLC, wraz z tym wrześniowym. Jeżeli natomiast nie posiadasz jeszcze Battlefielda 1, możesz zaopatrzyć się w wersję Rewolucja (60 USD). W tym przypadku gracze również otrzymają dostęp do podstawki gry oraz wszystkich jej dodatków. W takiej wersji oprócz DLC „W imię cara” oraz „Nie przejdą” dostaniecie dodatkowo dwa większe zapowiedziane dodatki – „Niespokojne wody” oraz „Apokalipsa”. Poza tym gra wciąż będzie usprawniać samą rozgrywkę pomniejszymi aktualizacjami dostępnymi za darmo dla wszystkich graczy.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Przełęcz Łupkowska dostępna już teraz dla posiadaczy Battlefield 1 Premium

 0