Przetestuj nowy Mass Effect na 5 dni przed premierą

Przetestuj nowy Mass Effect na 5 dni przed premierą

Electronic Arts umożliwi graczom sprawdzenie najnowszego RPG Bioware, Mass Effect: Andromeda już 16 marca.

EA jest dość szczodre - wersja próbna Andromedy pozwoli na zapoznanie się z grą przez 10 godzin. Oczywiście przywilej ten nie będzie przysługiwał każdemu. Aby z niego skorzystać należy posiadać subskrypcję EA Access (dla Xbox One) bądź Origin Access (dla PC). Użytkownicy PS4 z takiej przyjemności nie będą mogli skorzystać.

EA Access i Origin Access to usługi abonamentowe w ramach których otrzymujemy dostęp do wybranych gier z repertuaru Electronic Arts, w tym między innymi Battlefield 4, Battlefield Hardline, Plants vs Zombies 2, Titanfall, Star Wars: Battlefront, Mirror's Edge: Catalyst czy Dragon Age: Inkwizycja. Warto zaznaczyć, że posiadacze Xbox One znajdą tam także oryginalną trylogię z Xboksa 360, grywalną na One poprzez kompatybilność wsteczną.

Mass Effect Andromeda ma swoją europejską premierę 23 marca, a więc należy się spodziewać, że subskrybenci EA i Origin Access w Europie będą mogli skorzystać z wersji próbnej 18 marca. Istotną informacją jest to, że cały postęp, jaki poczynimy w trakcie 10-godzinnego okresu próbnego możemy przenieść do pełnej wersji, jeśli zdecydujemy się na zakup w wersji cyfrowej na PC i Xbox One.

Mass Effect Andromeda w 10-godzinowej wersji próbnej 5 dni przed premierą

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Przetestuj nowy Mass Effect na 5 dni przed premierą

 0