Przezroczysta obudowa w Xiaomi Mi 8 to fake?

Przezroczysta obudowa w Xiaomi Mi 8 to fake?

Ujawniony niedawno flagowiec Xiaomi swą przezroczystą obudową zaskoczył raczej zdecydowaną większość fanów nowinek technologicznych. Niestety jak się okazuje całość może być zwyczajną fikcją.

Po zapowiedzi Xiaomi Mi 8 pojawiły się informacje jakoby wersja Explorer Edition zawierała przezroczystą tylną część obudowy. Ma ona za zadanie odsłonić znajdujące się wewnątrz smartfona elementy. Trzeba przyznać pomysł dość oryginalny i dla wielu raczej zaskakujący oraz zbędny. Mimo wszystko znalazła się grupa osób, dla których flagowiec prezentował się nad wyraz interesująco. Co ciekawe liczni sceptycy wskazywali na typowego fake'a, gdyż zdjęcie rzekomo przedstawiało procesor, jak również pozostałe elementy umieszczone w złych miejscach. Częściowo mieli rację, ponieważ według serwisu extremetech.com całość pokazuje nieistniejącą płytę główną. Tym samym nie ujawniono prawdziwego wnętrza telefonu. Zapewne pozytywnie nastawieni do tego rozwiązania fani muszą poczuć drobne rozczarowanie, lecz też nie powinni się smucić na zapas.

Opublikowane zdjęcie przezroczystej obudowy Xiaomi Mi 8 nie zawierało rzeczywistych elementów urządzenia

Przezroczysta obudowa w Xiaomi Mi 8 to fake?

Otóż nie mamy także do czynienia z pospolitym nałożeniem naklejki. Faktycznie ukazane zostaną prawdziwe rzeczy, ale nie te pochodzące z płyty głównej. O jakie więc dokładnie chodzi? Tego niestety nie wiemy. Przytoczone słowa zgadzają się ze stanowiskiem samego Xiaomi, które w komentarzu przesłanym do The Verge uparcie twierdzi, że dostaniemy przezroczystą obudowę. Xiaomi Mi 8 stanowi najważniejszy produkt w tegorocznej ofercie popularnej firmy. Smartfon posiada ekran OLED o przekątnej 6,21 cala, a napędza go procesor Snapdragon 845. Pojawiły się też głosy twierdzące jakoby korporacja garściami czerpała z konkurencyjnego iPhone X. Na ten moment nie poznaliśmy jeszcze oficjalnej daty sklepowego debiutu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Przezroczysta obudowa w Xiaomi Mi 8 to fake?

 0