PS5 Devkit sprzedany jako „PlayStation Pizza kit” za duże pieniądze

PS5 Devkit sprzedany jako „PlayStation Pizza kit” za duże pieniądze

"PlayStation Pizza kit" to zestaw deweloperski PlayStation 5, o którym swego czasu było głośno. Urządzenie zostało dopiero po dłuższym czasie sprzedane za sporą kwotę.

Aby uniknąć wycofania PS5 devkit z serwisu aukcyjnego sprzedający wystawił konsolę jako... opiekacz do pizzy. Pomysłodawca zamaskował urządzenie i umieścił na zdjęciu obok pudełka z pizzą. Wystawił to wszystko jako "PlayStation Pizza kit" i trik zadziałał, bo devkit PS5 znalazł najwyraźniej nabywcę.

"PlayStation Pizza kit" czyli nietypowy devkit PS5 podobno został sprzedany za 6 tysięcy euro.

Z dostępnej informacji wynika, że "PlayStation Pizza kit", który w rzeczywistości jest devkitem PlayStation 5 został sprzedany za 6 tysięcy euro, czyli około 26 tysięcy złotych. Warto wspomnieć, że o "PlayStation Pizza kit" było głośno już kilka lat temu.

Co istotne Sony zabrania sprzedaży takich zestawów deweloperskich i blokuje takie oferty sprzedaży. Mimo tego wiele zestawów deweloperskich PlayStation 5 trafiło w ręce zwykłych użytkowników.

Tymczasem nadal nie ujawniono PlayStation 5 Pro. Krążą pogłoski o planowanej prezentacji we wrześniu w trakcie PlayStation Showcase, jest bardzo prawdopodobne, że w najbliższej przyszłości w końcu dowiemy się więcej o konsoli.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: PS5 Devkit sprzedany jako „PlayStation Pizza kit” za duże pieniądze

 0