PS5 otrzyma wymienne kolorowe panele? Jest również wersja z 24K złota

PS5 otrzyma wymienne kolorowe panele? Jest również wersja z 24K złota

PayStation 5 będzie oferować dość nietypowy wygląd i jak wynika z reakcji internautów, nie każdemu przypadł on do gustu. Najnowsze przecieki sugerują jednak, że osoby, którym nie podoba się czarno-biały, dwukolorowy wygląd design, będą mogły go łatwo zmienić. Z chińskiej linii montażowej wyciekły wyglądające na autentyczne zdjęcia, pokazujące białe panele PlayStation 5, które będzie łatwo zdejmować i wymieniać. Czynność zdaje się być tak banalna, że od razu rodzą się podejrzenia, czy Sony nie planuje sprzedawać zamiennych paneli w innych kolorach. Doniesienia te należy jednak póki co traktować jako plotkę, bo o ile zdjęcia nie wyglądają na fotomontaż, to zawsze istnieje szansa, że panele zostały wyprodukowane z użyciem zwykłej drukarki 3D.

Nowe pogłoski sugerują, że w PlayStation 5 będzie można łatwo wymieniać zewnętrzne panele. W sprzedaży pojawi się również wersja w prawdziwego złota.

Jeśli zdjęcia są rzeczywiście prawdziwe, to wygląda na to, że panele PS5 nie są mocowane przy użyciu śrub, ale za pomocą jakichś zaczepów, co sugeruje, że mogą być stosunkowo łatwe do zdjęcia. Jest całkiem możliwe, że Sony planuje sprzedawać wymienne panele lub po prostu producent chce, aby gracze mieli łatwy dostęp do wnętrza konsoli, choć póki co nie wiadomo z jakiego powodu. Pojawiają się również głosy, że Sony w łatwy sposób chce uporać się z problemem temperatur - gracze będą mogli zdjąć panele, jeśli konsola będzie się przegrzewać, choć akurat taki scenariusz jest mało prawdopodobny.

Jeśli należycie do osób krytykujących wygląd PS5, a jednocześnie nie chcecie czekać na potwierdzenie informacji o wymiennych, kolorowych panelach, to zawsze możecie skorzystać z jeszcze innego rozwiązania. Jedna z firm już teraz ogłosiła wydanie swoje własnej, złotej wersji konsoli. W tym jednak przypadku panele nie będą tylko w kolorze złota, ale będą wykonane z prawdziwego złota. Limitowana, wykonana z 24-karatowego złota, edycja PlayStation 5 pojawiła się w luksusowym sklepie Truly Exquisite i będzie dostępna jeszcze w tym roku (po oficjalnej premierze PS5) w liczbie nie większej niż 100 sztuk. Ceny nie ujawniono, ale jak można się domyślać, tanio nie będzie.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: PS5 otrzyma wymienne kolorowe panele? Jest również wersja z 24K złota

 0