PUBG bije kolejne rekordy! Gra sprzedała się w 10 milionach kopii

PUBG bije kolejne rekordy! Gra sprzedała się w 10 milionach kopii

Popularność PlayerUnknown’s Battlegrounds jest olbrzymia. Produkcja z dnia na dzień osiąga niesamowite wyniki sprzedażowe i zachęca do gry miliony użytkowników. Obecnie jest ich aż 10 milionów!

23 marca 2017 – właśnie wtedy na rynku pojawił się PlayerUnknown’s Battlegrounds. Od tamtej pory PUBG sprzedał się w ponad 10 milionach egzemplarzy! 165 dni – tyle dokładnie minęło od czasu premiery, a więc oznacza to, że gra sprzedawała się średnio w 60 606 kopiach dziennie. Sporo jak na nieukończoną grę, prawda? PlayerUnknown’s Battlegrounds dorównuje popularnością obecnym gigantom rynku, takim jak CS:GO czy Dota 2 – pomimo że te produkcje budują swoją społeczność od lat a PUBG w zaledwie kilka miesięcy. Miliony graczy zakochało się w produkcji od Bluehole nie tylko dlatego, że reprezentuje dopiero co rozwijający się gatunek gier, ale także dlatego, że wielu uznają ją po prostu za grę dobrze wykonaną, przyjemną w rozgrywce i dająca wiele radości.

PlayerUnknown’s Battlegrounds ze świetnymi wynikami sprzedażowymi – produkcja studia Bluehole znalazła ponad 10 milionów nabywców!

Niedawno słyszeliśmy o rekordach w postaci ilości aktywnych użytkowników jednocześnie, teraz świat obiega wieść o świetnych wynikach sprzedażowych. Takiej popularności mogą pozazdrościć nawet niektóre gry AAA – zwłaszcza że PUBG dalej tkwi w Early Accessie. Rywalizacja, związana z nią adrenalina i aż 99 przeciwników sprawia, że każda gra wywołuje wiele emocji, pisze inne historie i doświadczenia, a także coraz bardziej uzależnia. Z autopsji wiem, jak bardzo silna jest chęć zagrania „jeszcze jednej” gry – uwierzcie mi, nigdy nie kończy się na jednej. Niedługo produkcja otrzyma kolejną sporą comiesięczną aktualizację, która doda zupełnie nowy system animacji oraz poprawi dotychczasowe elementy rozgrywki. Z pewnością takie działania przyciągną szereg kolejnych zapalonych graczy, dzięki czemu PUBG będzie mógł bić coraz to nowsze rekordy i piąć się na szczyt popularności. W tym roku gra zadebiutuje także na Xbox One, co pozwoli na dodanie kolejnych kilku milionów graczy do rekordowej już ich liczby.

Pokaż / Dodaj komentarze do: PUBG bije kolejne rekordy! Gra sprzedała się w 10 milionach kopii

 0