PUBG Mobile dostępny do pobrania na polskim Google Play

PUBG Mobile dostępny do pobrania na polskim Google Play

Kolejną platformą, którą postara się podbić ten popularny Battle Royale są smartfony. Teraz możliwość pobrania gry otrzymali także polscy fani.

Playerunknown's Battlegrounds pierwotnie mogli pobrać jedynie posiadacze Chin i Stanów Zjednoczonych. Jednak obecnie jest już do ściągnięcia także na polskim regionie Google Play bez jakichkolwiek opłat (swoją wersję otrzymali również posiadacze systemów iOS). Zasady rozgrywki są identyczne jak w przypadku portu PC-towego, czy konsolowego - 100 graczy trafia na jedną wielką mapę, walcząc o przetrwanie. Co ciekawe produkcja śmiga na Unreal Engine 4. Choć deweloper sugeruje, że do uruchomienia potrzebny jest minimum iPhone 6, to starsze modele smartfonów takie jak iPhone 5s, czy tablety iPad Air oraz iPad Mini 2 nie mają problemu z uciągnięciem gry w przyzwoitej płynności. Ten fakt potwierdzają przynajmniej dotychczas zebrane opinie.

PUBG Mobile wreszcie zostało udostępnione również polskim posiadaczom smatrfonów. Grę pobierzemy za darmo ze sklepu Google Play

Notabene jest to kolejny tytuł reprezentujący gatunek Battle Roayle, zaraz po największym konkurencie Fortnite, który trafił na sprzęt mobilny. PUBG zadebiutował rok temu we wczesnym akcesie na komputerach osobistych z miejsca, bijąc rekordy sprzedanych sztuk oraz w ilości osóbgrających na serwerze. Bluehole postanowiło pójść za ciosem, wypuszczając produkt na Xbox One gdzie również radzi sobie nie najgorzej, a najświeższe statystyki wskazują 5 milionów wyprzedanych egzemplarzy. Fortnite także radzi sobie świetnie, zdołał nawet pobić PUBGA względem oglądających na Twitchu, choć z całą pewnością pomaga mu fakt, że jest do ściągnięcia całkowicie za darmo. Niebawem do owego duetu może dołączyć Call of Duty: Black Ops 4.

Pokaż / Dodaj komentarze do: PUBG Mobile dostępny do pobrania na polskim Google Play

 0