PUBG Mobile i Resident Evil 2 łączą światy w ramach crossover

PUBG Mobile i Resident Evil 2 łączą światy w ramach crossover

Playerunknown's Battlegrounds dostępny jest nie tylko na PC oraz konsolach, ale także smartfonach. Za jego powstanie nie odpowiadają autorzy podstawowej wersji, tylko ekipa ze studia Lightspeed & Quantum, która jakoś szczególnie sporego doświadczenia w branży gier nie posiada. Pomimo tego PUBG Mobile wydany przez Tencent spotkał się z pochlebną opinią fanów, którzy lubią polować na kurczaki także w telefonicznym wydaniu. Teraz okazuje się, że na naszych oczach rodzi się interesująca współpraca pomiędzy PUBG Mobile a Resident Evil 2. Na Twitterze popularnego battle royala pojawiła się wzmianka o nawiązaniu partnerstwa pomiędzy obiema ekipami w kwestii tajemniczego projektu związanego ze wspomnianymi grami. Niestety obecnie na próżno szukać jakiś konkretnych szczegółów odnośnie tego, co to będzie.

Deweloperzy poinformowali o współpracy mającej na celu połączenie światów PUBG Mobile i Resident Evil 2 w ramach tajemniczego wydarzenia.

Poinformowano za to, że światy PUBG Mobile i Resident Evil 2 zostaną ze sobą połączone za sprawą crossovera. Przyglądając się widocznemu powyżej zwiastunowi można przypuszczać, że otrzymamy nowy tryb oparty na hordzie zombie. Czy nasze podejrzenia okażą się słuszne dowiemy się w najbliższej przyszłości. Tak czy inaczej, nie byłby to do końca zły pomysł, ponieważ obecność zombie w grach battle royala stała się ostatnimi czasy bardzo modna. Wystarczy wspomnieć o imprezie Halloween w Fortnite gdzie na polu bitwy czaiły się bandy nieumarłych, a także obecność tych potworków w Blackout znanym z Call of Duty: Black Ops 4.

Bez wątpienia to nie jedyne nowości, jakie pojawią się w uniwersum PUBG. Deweloperzy od dawna planują bowiem dodać zimową mapę i to wielkie wydarzenie powinno nastąpić niebawem (fajnie, gdyby pojawiła się ona możliwie najszybciej, gdyż fani czekają na nią od niepamiętnych czasów). Do tego Playerunknown's Battlegrounds 7 grudnia zawita na konsolę PlayStation 4. Pytanie, czy omawiany crossover będzie dostępny wyłącznie na mobilnej wersji gry? Byłoby dobrze, gdyby zadebiutował także na pozostałych platformach, aczkolwiek szanse wydają się małe zważywszy na fakt, iż w sierpniu odbyło się wydarzenie dedykowane wyłącznie PUBG Mobile o nazwie Mission: Impossible - Fallout inspirowane filmami z udziałem Toma Cruise'a.

Pokaż / Dodaj komentarze do: PUBG Mobile i Resident Evil 2 łączą światy w ramach crossover

 0