PUBG otrzymał trzecią mapę

PUBG otrzymał trzecią mapę

Bluehole opublikowało dzisiaj nową mapę do jednego z popularniejszych Battle Royale w historii gier wideo. Odpowiednie pliki możemy już ściągnąć na dysk naszego komputera.

Swego czasu Playerunknown's Battlegrounds zdołał pobić wszelkie możliwe rekordy sprzedaży oraz ilości graczy na serwerze. Od jakiegoś czasu znacznie większą popularność zyskał konkurencyjny i co istotne w pełni darmowy, a także dość często aktualizowany Fortnite. Właśnie ta ostatnia kwestia według wielu opinii miała zaważyć na topniejącym zainteresowaniu produkcją Bluehole. Twórcy Battle Royala od momentu publikacji nowej mapy pod koniec 2017 roku praktycznie zaprzestali implementacji bardziej potrzebnych rozwiązań. Nie oznacza to, że całkowicie spoczęli na laurach, ponieważ testy trzeciej lokacji trwały od dłuższego okresu. Dokładnie dzisiaj mapa zawitała do finalnej wersji gry, w ramach ważącej blisko 12 GB aktualizacji. 

Dokładnie dzisiaj zadebiutowała finalna wersja mapy Sanhok

PUBG otrzymał trzecią mapę

Sanhok miał być jedną z najmniejszych miejscówek dostępnych w PUBG i faktycznie tak jest, gdyż mierzy on 4x4. Oczywiście zastosowanie takiej powierzchni ma bezpośrednie przełożenie na tempo rozgrywki. Od teraz dużo łatwiej jest nam znaleźć oponenta niż na Miramar bądź Erangel. W tej sytuacji jedyną skuteczną osłoną pozostają gęsta roślinność otaczająca tę dżunglę, jak również skromne chatki. Co ciekawe według słów autorów mapa może ulec zmianom, do których przyczynią się opinie społeczności. Na koniec warto wspomnieć, że kolejna lokacja ujawniona na targach E3 zabierze nas w zdecydowanie mroźniejsze klimaty i zaoferuje tak wyczekiwaną przez fanów zimę. Oczywiście na większą ilość szczegółów musimy poczekać.

Pokaż / Dodaj komentarze do: PUBG otrzymał trzecią mapę

 0