PUBG przekroczył liczbę 5 milionów graczy na Xbox One

PUBG przekroczył liczbę 5 milionów graczy na Xbox One

PUBG, to swoisty fenomen, któremu udało się pobić wiele nieosiągniętych wcześniej rekordów. Kolejny raz twórcy postanowili opublikować imponujące statystyki tym razem dotyczące konsoli Microsoftu.  

Podczas zeszłorocznej premiery Playerunknown's Battlegrounds raczej nikt nie przypuszczał, że zdoła on osiągnąć tak potężny sukces i praktycznie na nowo zdefiniować mało popularny wówczas rynek Battle Royale. Obecnie praktycznie każda produkcja pragnie czerpać garściami zyski płynące z tegoż gatunku (prawdopodobnie dołączy do nich też Call of Duty). Oczywiście zdajemy sobie sprawę o kosmicznych rekordach wyśrubowanych przez PUBGA na PC, a jak radzi sobie na Xbox One? Autorzy właśnie pochwalili się najświeższymi danymi według których gra trafiła do rąk ponad 5 milionów ludzi na całym świecie. Oczywiście nie może równać się z wersją komputerową liczącą sobie 30 milionów pykających osób, ale też nie jest źle. 

PUBG udało się zachwycić społeczność fanów Xbox One dzięki czemu nabyło go około 5 milionów osób w niecałe 3 miesiące

Bluehole w opublikowanej notce prasowej wyraziło ogromną radość z faktu wciąż rosnącej społeczności zaś 5 milionów graczy w niecałe 3 miesiące, to ogromne osiągnięcie. Równie cenne okazują się opinie przesyłane deweloperom, pomagające im znacznie usprawniać tytuł oraz eliminować istotne błędy. Efektem tego są dość liczne aktualizacje, natomiast ostatnią z nich studio wydało kilka dni temu, implementując m.in. oryginalne cieszynki, czy polepszając optymalizację. Dodatkowo udostępnili dość szerokie plany na bieżący rok (pojawi się choćby kompletnie świeża mapa dedykowana bardziej skurczonym walkom). Co ciekawe PUBGA wydano także w wersji mobilnej. Jego premiera na Androida odbyła się dzisiaj, z kolei polscy fani muszą jeszcze odrobinę poczekać na swą kolej. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: PUBG przekroczył liczbę 5 milionów graczy na Xbox One

 0