PUBG z aktualizacją wprowadzającą nową broń, pojazd i wybór mapy

PUBG z aktualizacją wprowadzającą nową broń, pojazd i wybór mapy

Po uprzednich testach Bluehole wprowadza do bijącego rekordy popularności PUBG dość istotne poprawki w znacznym stopniu usprawniające ogólną rozgrywkę.

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami twórcy Playerunknown's Battlegrounds wypuścili kolejną sporą aktualizację do gry. Wprowadza ona np. oczekiwany przez wielu wybór mapy, nowy pojazd oraz zmienia balans broni. Nowością jest także SLR (karabin snajperski) korzystający z amunicji 7.62 mm i mający miejsce na maksymalnie 10 pocisków. Jak zaznaczają projektanci jest on znacznie mocniejszy od legendarnego SKS, aczkolwiek posiada przy tym większy odrzut. Kolejny pojazd, jaki znalazł się w grze, to muscle zwane Mirando, które pomieści do maksymalnie 4 ludzi. Dostępny jest wyłącznie na mapie Miramar. Mówi się, iż mamy do czynienia z najszybszym autem w PUBG, a testy „doświadczonych” wirtualnych kierowców zdają się tylko potwierdzać te słowa.

Nowy update wprowadza m.in. długo wyczekiwaną opcję wyboru mapy

Zmianom uległ również dotychczasowy system obrażeń. Tym samym deweloper chce zmusić niejako graczy do korzystania z innych rodzajów broni niż klasyczne karabiny szturmowe. Obniżono więc ich skuteczność, podwyższając ją pistoletom, pistoletom maszynowym, czy paru karabinom snajperskim. Na koniec warto wspomnieć o możliwości wyboru mapy przed startem rozgrywki, czy czymś, co w zamyśle większości fanów Battlegrounda powinno być dostępne na starcie. Po zaznaczeniu stosownej opcji matchmaking dobierze nam miejscówkę według gustu, aczkolwiek nic nie stoi na przeszkodzie, żeby ustawić losowanie wszystkich dostępnych lokacji. Patch powinien być już dostępny do pobrania z serwerów Steama, jeśli jest inaczej, to wkrótce na pewno zostanie udostępniony.

Pokaż / Dodaj komentarze do: PUBG z aktualizacją wprowadzającą nową broń, pojazd i wybór mapy

 0