Pustynna mapa do PUBG na Xbox One pojawi się w przyszłym miesiącu

Pustynna mapa do PUBG na Xbox One pojawi się w przyszłym miesiącu

Podczas gdy posiadacze PUBG w wersji komputerowej otrzymają już trzecią mapę fani na Xbox One wciąż, muszą męczyć się na jednej podstawowej. Jednak jak zaznaczył przedstawiciel Microsoftu ten stan rzeczy, zmieni się w przyszłym miesiącu.

Choć nadal nie poznaliśmy konkretnej daty wydania, to dobrze, że coś w tej materii drgnęło, ponieważ pierwotnie Mirmar został upubliczniony parę miesięcy temu i troszkę szkoda, że ludzie wyposażeni w Xboxa musieli czekać tyle czasu. Z innych wieści dotyczących Battlegroundsa warto również napomknąć o przyszłości chatu Proximity, który nie został całkowicie skreślony przez Bluehole pomimo, iż znajduje się na odległej liście spraw priorytetowych. Dochodzą do nich opinie społeczności dzięki czemu są otwarci w kwestii jego implementacji na konsoli Microsoftu. Warto nadmienić, że do następnych nowinek obecnych w produkcji należy tryb Tequila Sunrise. Opiera się on na walkach toczonych z użyciem określonych rodzajów broni takich jak biała, czy shotguny.

Pustynna mapa do PUBG na Xbox One pojawi się już w maju

Co ciekawe, to nie jedyna forma zabawy, jaka pojawiła się w Playerunknown's Battlegrounds kolejną odkrytą przez fanów na niestandardowych jest War, czyli odpowiednik klasycznego Deathmatcha. Bierze w nim udział maksymalnie 50 osób, odradzających się po każdym zabiciu zaś podstawowym celem jest zdobycie około 80 fragów. Kto by pomyślał, że Battle Royale sięgnie po rozwiązania rodem z Call of Duty lub Battlefielda. Jak widać deweloperzy w obliczu rosnącego zainteresowania Fortnite, zauważają potrzebę zmian wykraczającą daleko poza wrzucanie kolejnych mapek do gry. Notabene najświeższa lokacja umiejscowiona w dżungli spotkała się z dość mizernym zainteresowaniem podczas okresów testowych. Fani narzekali m.in. na brak różnorodności oraz tekstur na wielu budynkach, aczkolwiek ten ostatni element twórcy z pewnością doszlifują.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Pustynna mapa do PUBG na Xbox One pojawi się w przyszłym miesiącu

 0