Quantum Break otrzyma wydanie pudełkowe i pojawi się w sklepie Steam

Quantum Break otrzyma wydanie pudełkowe i pojawi się w sklepie Steam

Jeden z głośniejszych tytułów wydanych w tym roku przez Microsoft opuści platformę UWP. Mowa o Quantum Break, innowacyjnej grze akcji połączonej z serialem, która pierwotnie dostępna była jedynie poprzez oficjalny sklepik Windowsa 10 - wydanie fizyczne otrzymała tylko konsola Xbox One. Developer produkcji, firma Remedy, właśnie ogłosił, że pecetowcy otrzymają możliwość nabycia wersji płytowej 19 września.

Quantum Break przenosi się na DX 11... Ciekawe, jak wpłynie to na działanie gry. Premierowa wersja nie grzeszy optymalizacją.

W odróżnieniu od oryginału pisanego pod DirectX 12, płytowy Quantum Break skorzysta z dobrodziejstw środowiska DirectX 11, co umożliwi uruchomienie gry nie tylko na komputerach z Windowsem 10, ale także na tych z zainstalowaną starszą wersją "okienek". Aby tego dokonać, programiści musieli porzucić platformę UWP na rzecz popularnej aplikacji Steam, gdzie strzelankę autorstwa Remedy będzie można nabyć za kwotę 39,90 euro.

Co ciekawe, wydanie fizyczne wyceniono identycznie, a będzie ono de facto wersją kolekcjonerską. W kartonowym pudełku znajdziemy: pięć płyt DVD z grą, Blue-Ray i książkę przedstawiającą proces tworzenia produkcji, soundtrack na Audio-CD, dwa plakaty, a także broszurę szybkiego startu.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Quantum Break otrzyma wydanie pudełkowe i pojawi się w sklepie Steam

 0