"Epicki" trailer Halo Wars 2 w następnym tygodniu

"Epicki" trailer Halo Wars 2 w następnym tygodniu

Już 21 lutego na Windows 10 PC i Xbox One ukaże się Halo Wars 2. Wkrótce także ruszy kampania reklamowa gry, a firma podała kiedy należy spodziewać się trailera.

Zwiastun ukaże się 6 lutego, w poniedziałek. Geoff Keighley, dziennikarz-weteran branży growej złożył niedawno Microsoftowi wizytę i zobaczył najnowszy promocyjny materiał, który określił mianem "epickiego". Szef marketingu marki Xbox, Aaron Greenberg i stojąca na czele studia 343 Industries Bonnie Ross zapowiedzieli, że w przyszłym tygodniu nadejdzie wiele niespodzianek związanych z Halo Wars 2, więc potencjalnie nie tylko trailer.

Premiera Halo Wars 2 odbędzie się 21 lutego. Wspólna produkcja Creative Assembly i 343 Industries będzie dostępna jako gra Xbox Play Anywhere, czyli przy cyfrowym zakupie otrzymuje kopie zarówno na Xbox One, jak i Windows 10 PC. Pomimo integracji zapisanych stanów gry między komputerem i konsolą, Halo Wars 2 nie umożliwi jednak rozgrywki multiplayer pomiędzy tymi dwiema platformami, aczkolwiek może ona nadejść w późniejszym czasie. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: "Epicki" trailer Halo Wars 2 w następnym tygodniu

 0