Rage 2 będzie dostępny za darmo na Epic Games Store

Rage 2 będzie dostępny za darmo na Epic Games Store

Rage 2 to następna gra, która będzie rozdawana na Epic Games Store. Produkcję od duetu id Software oraz Avalanche Studios przypiszemy na stałe do konta w dniach 18-25 lutego. Jest to kontynuacja wydanej w 2010 roku jedynki przedstawiająca postapokaliptyczną wizję świata. Mamy tu do czynienia z następstwem wydarzeń przedstawionych w pierwszej części, które rozgrywają się po 30 latach. Kierujemy poczynaniami zależnie od wybranej płci - Walkerem bądź Walker ostatniego przedstawiciela grupy Strażników z Vineland chroniących ludzi przed mutantami, bandytami czy innym zagrożeniem czyhającym na każdym kroku. Mimo iż ukazane w Rage powstanie przeciwko Władzy powiodło się, ta odbudowuje swoją dawną potęgę pod wodzą generała Crossa, z czym musi zmierzyć się główny bohater. Tytuł oferuje otwarty świat składający się m.in. na skaliste kaniony i bezdroża.

Rage 2 będzie dostępny za darmo na Epic Games Store od 18 do 25 lutego.

Oprócz Rage 2 Epic Games Store zaoferuje też Absolute Drift nietypową grę wyścigową stawiająca na minimalizm pozwalającą przejść drogę od początkującego rajdowca do króla driftingu. Ścigamy się po zróżnicowanym terenie np. dzikich górskich drogach czy torach driftingowych. Produkcja oferuje 3 tryby: Driftkhana, Drifting i Mountain Drifting na 34 poziomach, 6 pojazdów, które można dostosować do własnych potrzeb, jak również rankingi online, powtórki i samochody widmo. Za 3-godzinną muzykę drum and bass i elektroniczne brzmienia odpowiadają twórcy z zespołów C41 oraz Nyte. Prócz driftowania gracze mogą wziąć udział w standardowych wyścigach czy pokonać tor przeszkód inspirowany transami tworzonymi dla popularnego rajdowca Kena Blocka.

Aktualnie do konta na Epic dodamy za darmo Halcyon 6: Starbase Commander pozycję od niewielkiego dewelopera Massive Damage, który jest kosmiczną strategią oraz RPG, z kolei fabuła skupia się na zagrażającej mieszkańcom Ziemi inwazji obcych. W tym celu ludzie udają się na pradawną stację kosmiczną w celu znalezienia klucza do rozwiązania nadchodzących problemów. Gra umożliwia budowanie baz dzięki zebranym zasobom, eksplorację poprzez posiadanych flot do pobliskich gromad gwiazd, gdzie będą mogli stawić czoła oponentom, wykonywać szereg misji czy zbierać dodatkowe zasoby. Jeżeli o walkę chodzi to bitwy toczymy nie tylko w przestrzeni kosmicznej, ale i na lądzie. Halcyon 6: Starbase Commander wyróżnia pixel artowa oprawa graficzna.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rage 2 będzie dostępny za darmo na Epic Games Store

 0