Rainbow Six Siege Gold Edition za darmo z kartami graficznymi GeForce RTX

Rainbow Six Siege Gold Edition za darmo z kartami graficznymi GeForce RTX

NVIDIA i Ubisoft ogłosiły kilka informacji związanych z hitową grą Tom Clancy’s Rainbow Six Siege. Przez ograniczony czas nabywcy kart graficznych GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER lub 2060, a także laptopów lub pecetów z taką kartą otrzymają cyfrową kopię gry Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition w wersji pecetowej. Promocja już wystartowała i potrwa do 27 sierpnia 2020 roku. Zieloni chwalą się, że karty z rodziny GeForce RTX wyróżniają się możliwością osiągnięcia wartości 144 i więcej FPS-ów w grze Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, pozwalając nam tym samym wycisnąć pełen potencjał z naszych gamingowych monitorów. Przekłada się to na mniejsze opóźnienia oraz szybszą możliwość zareagowania na sytuację w grze.

Nabywcy kart graficznych GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER lub 2060, a także laptopów lub pecetów z taką kartą otrzymają cyfrową kopię gry Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition.

Rainbow Six Siege Gold Edition za darmo z kartami graficznymi GeForce RTX

Oferowana w promocji wersja Gold Edition zawiera 16 Operatorów, specjalne stroje, skiny, 5-letni Season Pass dający dostęp do wszystkich 6 Operatorów, którzy zostaną wprowadzeni w tym roku, a także członkostwo VIP, szybsze postępy w Battle Pass i wiele więcej. Więcej na temat znajdziemy pod TYM adresem. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege to jedna z najpopularniejszych gier na rynku, gdyż posiada 60 milionów zarejestrowanych graczy. Tytuł ten stawia graczy w samym środku niezwykle dynamicznej, nieustannie zmieniającej się wieloosobowej rozgrywki bazującej na wyborze unikalnych Operatorów. Wykorzystując odpowiednią kombinację taktyki i brutalnej siły, drużyny Rainbow Six dążą do zdominowania przeciwników. Obie strony mają do dyspozycji własne specjalne umiejętności i gadżety. Obrońcy przygotowują się przekształcając otoczenie w twierdze, a atakujący używają dronów zwiadowczych, by zdobyć informacje potrzebne do dokładnego zaplanowania ataku.

To jednak nie wszystkie ogłoszenia z obozu Zielonych, ponieważ NVIDIA wprowadziła także możliwość synchronizacji naszej biblioteki Steam z serwisem streamingowym GeForce Now. Funkcja ta pozwala na zidentyfikowanie naszej kolekcji gier z platformy Steam, które są kompatybilne z GeForce NOW i automatyczne dodatnie ich do „Mojej biblioteki” w ramach aplikacji. Po autoryzowaniu konta Steam możemy aktualizować tę listę za każdym razem, gdy zakupimy nowy tytuł, w tym celu wystarczy udać się do ustawień i wybrać opcję synchronizacji. Serwis NVIDII doczekał się w tym tygodniu 11 nowych produkcji, w tym Blightbound i Hellpoint. Pełna lista poniżej:

 • Blightbound
 • Hellpoint
 • Dead Age 2
 • Far Cry 3
 • For The King
 • Life is Strange - Before the Storm
 • Magic the Gathering: Arena
 • South Park: The Stick of Truth
 • Stationeers
 • This War of Mine
 • Warface

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rainbow Six Siege Gold Edition za darmo z kartami graficznymi GeForce RTX

 0