Rainbow Six: Siege - kolejny sezon przyniesie australijskich operatorów?

Rainbow Six: Siege - kolejny sezon przyniesie australijskich operatorów?

Wszystko wskazuje na to, że Rainbow Six: Siege może podążać w kierunku Australii. Niemal tradycją jest już, że informacje o kolejnych sezonach w R6:Siege wyciekają na kilka tygodni przed premierą. Podobnie jest i tym razem, bo właśnie ukazały się dość przekonywujące przecieki o pierwszym sezonie czwartego roku wsparcia gry. Według osoby powołującej się na koneksje w branży, w kolejnym sezonie pojawią się australijscy operatorzy, co potwierdzone zostało zrzutem ekranu oraz opisem ich specjalnych umiejętności. Oczywiście jak w przypadku każdego nieautoryzowanego przecieku, należy zachować dystans, jednak całość brzmi dość wiarygodnie. Poza tym przecieki o Rainbow Six Siege, przeważnie znajdowały potwierdzenie w późniejszym czasie.

Jeśli pogłoski się potwierdzą, za 3 miesiące Rainbow Six Siege przeniesie nas do Australii.

Rainbow Six: Siege - kolejny sezon przyniesie australijskich operatorów?

Według nowych informacji, nowi australijscy operatorzy będą nosili imiona Mozzie oraz Gridlock. Gridlock jest atakującą postacią, która rozkłada czerwone pułapki sieciowe. Kiedy obrońca wejdzie w taką pułapkę, otrzymuje obrażenia a dodatkowo zdradza swoją pozycję, gdyż pułapka wydaje głośne dźwięki. Mozzie to obrońca. Rozkłada ona urządzenie, które może przechwytywać drony wroga. Jeśli dron wjedzie w pułapkę, Mozzie może przejąć nad nim kontrolę i wykorzystać przeciw atakującym. Wygląda również na to, że nadchodzący sezon przyniesie nową wersję znanej, przemysłowej mapy Kanal. Nieco dziwić może wybór akurat tej lokalizacji, gdyż Kanal umiejscowione jest w Niemczech. Możliwe jednak, że przeróbka przyniesie również zmiany lokalizacyjne i ujrzymy tam pustynie australijskie.

Rainbow Six: Siege - kolejny sezon przyniesie australijskich operatorów?

Podkreślamy ponownie, że wciąż istnieje szansa, że te informacje nie są prawdziwe. Większość przecieków o Rainbow Six Siege się jednak sprawdziła (przynajmniej jak dotąd). Dodatkowo wielu graczy od miesięcy domaga się australijskich operatorów. Miałoby więc sens dodanie ich w nadchodzącym 1 sezonie 4 roku. Ostatni, trwający obecnie sezon przyniósł umiejscowioną w Maroku operację Wind Bastion, wprowadził do R6: Siege operatorów z Maroka (Kaid i Nomad) którzy pojawili się na początku ubiegłego miesiąca praz całkowicie nową mapę Fortress. Sezony w grze pojawiają się co trzy miesiące, w związku z czym nie ma co się spodziewać nowych (prawdopodobnie australijskich) operatorów przed marcem 2019 roku.

 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rainbow Six: Siege - kolejny sezon przyniesie australijskich operatorów?

 0