Rainbow Six Siege otrzyma Battle Pass. Ubisoft ujawnia nowości w grze

Rainbow Six Siege otrzyma Battle Pass. Ubisoft ujawnia nowości w grze

Ubisoft zdradził nowości, jakie zostaną wprowadzone do Rainbow Six Siege. Widać, że francuski wydawca zainspirował się dostępnymi na rynku strzelankami pokroju Fortnite, ponieważ potwierdził dodanie Battle Passa, który w pierwszej kolejności będzie zawierał mini misję Call Me Harry podzieloną na 7 poziomów. Jej wiodącą postacią jest Dr. Harishva „Harry” Pandey, z kolei dostępne zadania pozwolą nam zdobywać punkty, które następnie wymienimy na wiele miejmy nadzieję ciekawych, unikalnych nagród. Dodatkowo za ukończenie przepustki bojowej czeka na nas specjalny bonus. Warto podkreślić, iż Battle Pass otrzyma 7-dniowy termin ważności, jak również będzie w pełni darmowy dla posiadaczy Rainbow Six Siege. Następna przepustka pojawi się jeszcze w bieżącym roku i zostanie wyposażona w dwa warianty poziomów.

Aktualizacja do Rainbow Six Siege wprowadzi nie tylko nową operację, ale także przepustkę bojową.

Ogółem twórcy planują udostępniać dwie wersje Battle Passa — płatną oraz całkowicie darmową. Oczywiście deweloperzy ujawnili też szczegóły operacji Ember Rise wprowadzającą m.in. przerobioną lokację Kanal, a także dwóch nowych operatorów. Pierwszy to peruwiańska specjalistka od zadań specjalnych Amaru, która korzysta ze sprzętu w postaci haka Garra umożliwiającego jej na bardzo szybkie i praktycznie bezproblemowe dostanie się do budynku przez okno. Urządzenie wykorzystamy maksymalnie cztery razy na rundę i nie zabijemy nim napotkanych po drodze przeciwników. Drugim operatorem jest żołnierz o imieniu Goyo korzystający domyślnie z tarczy Wulkan. Ten ziejący ogniem gadżet pozwala zadawać niemałe obrażenia oponentom, można go wykorzystać maksymalnie trzy razy na rundę.

Oprócz tego operacja Ember Rise zawiera oparty na zbliżonej zasadzie co rankingi system list, który nie wpłynie na rangę oraz nasz MMR. Ponadto zmieniona zostanie rotacja dostępnych map. Nowości pojawią się na serwerach testowych jeszcze dzisiaj, lecz niestety nie wiadomo kiedy trafią do finalnej wersji gry. Cóż, wprowadzone nowinki bez wątpienia prezentują się w miarę ciekawie i udowadniają, że mimo blisko czterech lat od premiery Rainbow Six Siege Ubisoft nadal zamierza rozwijać swój flagowy tytuł. Francuzi potwierdzili jakiś czas temu, iż zamiast opracowywać następną odsłonę serii planują przenieść dotychczasowy epizod na konsolę następnej generacji co pozwoli przedłużyć jej żywot o kolejne lata.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rainbow Six Siege otrzyma Battle Pass. Ubisoft ujawnia nowości w grze

 0