Rainbow Six: Siege prezentuje nowych włoskich operatorów defensywnych

Rainbow Six: Siege prezentuje nowych włoskich operatorów defensywnych

Rainbow Six: Siege lada moment udostępni kolejnych nowych operatorów w drugim sezonie trzeciego roku wsparcia gry. Operacja Para Bellum wprowadzi dwóch nowych operatorów atakujących oraz nową mapę. Wszystko oczywiście za darmo.

Jak już wcześniej było wiadome, Alibi będzie wykorzystywać zwodnicze przynęty, by wprowadzać w błąd zespół atakujący. Alibi będzie w stanie umieszczać trzy hologramowe repliki postaci, które będą stać nieruchomo z wycelowaną bronią. Kule przeciwnika będą przechodzić przez hologram, jednakże każdy kto strzeli do hologramu, będzie oznaczany i namierzany, podobnie jak robi to Jackal ze swoją umiejętnością. Z tego powodu istotne jest odpowiednie wybieranie miejsc gdzie umieści się hologramy. Wyrzucenie hologramu poza budynek będzie skutkować informacją o operatorze na zewnątrz, tak samo jak w przypadku prawdziwego gracza, co dodatkowo może dezorientować atakujących. Operatorami zwalczającymi Alibi będą Twitch, która może niszczyć hologramy jednym strzałem drona elektrycznego. Dodatkowo Tatcher będzie mógł tymczasowo dezaktywować hologramy, a Glaz będzie na nie niewrażliwy, gdyż nie będą one widoczne przez brak sygnatury cieplnej.

Rainbow Six: Siege to jedna z najlepiej rozwijanych obecnie gier na rynku. W każdym roku gracze za darmo otrzymują mapy i operatorów

Drugim operatorem będzie Maestro, który w przeciwieństwie do Alibi nie będzie oszukiwać, a dostarczać prawdziwych informacji. Dzięki kuloodpornym kamerom Evil Eye będzie można śledzić ruchy wroga, ale również drażnić strzałami z lasera. Kamery dodatkowo nie są oślepiane przez dym. Strzały z lasera to jednak jednocześnie słaby punkt kamer. Aby oddać strzał urządzenie musi się otworzyć, co daje możliwość zniszczenia kamery. Zadawane obrażenia są bardzo małe (mniejsze niż z drona Twitch), jednakże może to być bardzo dobre narzędzie do niszczenia gadżetów przeciwnika, włącznie z ładunkami wyważającymi. Tymczasowo dezaktywować kamery będzie mógł Tatcher, a pojedynczy strzał w otwarte urządzenie będzie je niszczyć. Będzie można również doprowadzić do przegrzania urządzenia, co spowoduje tymczasową awarię. Ciekawie prezentuje się broń dodatkowa u obu operatorów, a będzie to rewolwer strzelba Bailiff 410, zdolny pomieścić 5 nabojów. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rainbow Six: Siege prezentuje nowych włoskich operatorów defensywnych

 0