Rainbow Six Siege przechodzi na model F2P (prawie)

Rainbow Six Siege przechodzi na model F2P (prawie)

Ubisoft postanowił tchnąć nowe życie w swoją sieciową, taktyczną strzelaninę Rainbow Six: Siege oferując Starter Edition w cenie zaledwie 15 dolarów.

Gdzie tkwi haczyk? Jest to zasadniczo pełna wersja, ale nie otrzymamy wszystkich początkowych operatorów. Zamiast tego będziemy mieli dostęp do losowo wybranych dwóch postaci (spośród Rooka, Sledge'a, Ash, Fuze, Mute i Smoke) z dwudziestu początkowych, a resztę odblokujemy albo z czasem (15 godzin na to by uzyskać dostęp do podstawowych postaci a 30h na te z DLC), albo kupując kredyty za prawdziwą gotówkę.


Nabywcy Starter Edition otrzymają dwie losowo wybrane postaci z powyższej listy

Należy także zaznaczyć, że wraz z nabyciem Starter Edition otrzymujemy także wystarczająco kredytów, by móc pozwolić sobie na kolejną dwójkę początkowych operatorów (z tej puli sześciu wyżej podanych) bądź jednego z DLC tudzież inne przedmioty do wykorzystania w grze.

Oferta nie będzie niestety trwać wiecznie i jest ograniczona do 19 czerwca. Wtedy Starter Edition zniknie ze sprzedaży, a jedynym sposobem na zagranie w Siege będzie kupno gry za pełną cenę.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rainbow Six Siege przechodzi na model F2P (prawie)

 0