Rainbow Six Siege: Ujawniono operatorów nowego sezonu Void Edge

Rainbow Six Siege: Ujawniono operatorów nowego sezonu Void Edge

Ubisoft w końcu ujawnił szczegóły kolejnego rozszerzenia do Rainbow Six Siege . Pierwszy sezon z piątego już roku obecności gry na rynku nosi nazwę Void Edge i przynosi dwóch nowych operatorów oraz przeróbkę mapy Oregon. Oryx, obrońca o dwóch punktach prędkości i dwóch wytrzymałości, jest pierwszym operatorem w historii gry, który nie otrzymał żadnego gadżetu. Zamiast tego ma dwie zdolności. Pierwsza - Remah, pozwala mu naprawdę szybko biegać, co oznacza, że ​​może powalić dowolnego wroga - w tym Montagne - i przedrzeć się przez niewzmocnione ściany. Druga umiejętność pozwala mu wskakiwać przez włazy na poziom powyżej. Oryx może posługiwać się strzelbą SPAS-12 lub pistoletem maszynowym MP5, broń dodatkowa to rewolwer Bailiff 410 lub pistolet USP40, z datków taktycznych otrzymał drut kolczasty i kuloodporną kamerę.

Nowy sezon Void Edge wprowadzi dwóch nowych operatorów oraz przeróbkę mapy Oregon.

Po drugiej stronie stoi Iana. Jest ona atakującym również z dwoma punktami szybkości i dwoma punktami pancerza. Posiada ona gadżet Replikator, pozwalający tworzyć hologram w celu oszukania obrońców. Jednak w przeciwieństwie do podobnej zdolności u operatora Alibi,  Iana może bezpośrednio kontrolować wabik, który porusza się, wygląda i brzmi dokładnie tak, jak sam operator; zastrzelenie wabika nie podświetla jednak lokalizacji wroga, jak to się dzieje w przypadku pułapek Alibi. Gracz może wybrać między karabinami szturmowymi ARX 200 i G36-C, ale ma tylko jeden dodatkowy pistolet 9 mm MK1. Można również wybierać między granatami dymnymi a granatami odłamkowymi.

Obaj operatorzy nie będą udostępnieni za darmo posiadaczom przepustki sezonowej, podczas gdy wszyscy inni będą mogli ich kupić za pomocą zdobywanego w grze rozgłosu lub kredytów R6. Nowy sezon przyniesie także przeróbkę mapy Oregon. Podczas gdy parter i górne piętra nie zostały zbyt mocno zmienione, piwnica jest teraz zupełnie inna, z nowym obszarem i ścianami w innych miejscach. Void Edge wprowadzi również duże zmiany do istniejących operatorów. Lesion nie będzie już widział własnych min Gu z pewnej odległości, a gry wróg wpadnie w dodatkowe miny nie będą one zadawać kolejnych obrażeń. Dron Twitch będzie posiadać teraz 3 strzały a nie pięć, ale będą się one odnawiać po czasie. Obrażenia od drona spadną jednak z 10 do 1, gdyż Ubisoft próbuje przesunąć uwagę operatora z ranienia przeciwników na niszczenie gadżetów. 

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rainbow Six Siege: Ujawniono operatorów nowego sezonu Void Edge

 0