Rainbow Six: Siege - w nowym trybie powalczymy z kosmiczną zarazą

Rainbow Six: Siege - w nowym trybie powalczymy z kosmiczną zarazą

Ubisoft dla o społeczność zgromadzoną wokół Rainbow Six: Siege i nieustannie dodaje do gry nową i co ważne darmową zawartość. Właśnie opublikowano zwiastun nowego trybu, w którym gracze zmierzą się z zarazą z kosmosu.

Ubisoft nie zwalnia tempa i wciąż aktualizuje Rainbow Six: Siege dodając zarówno poprawki techniczne gry, jak i nową zawartość w postaci operatorów i map. Teraz jednak w grze pojawi się nowość - czasowe wydarzenie, w którym zespół graczy zmierzy się w trybie kooperacji z zagrożeniem z kosmosu. Miejscem akcji nowości ma będzie Truth or Consequences, małe miasteczko w Nowym Meksyku, gdzie wybucha tajemnicza epidemia. Mieszkańcy oraz żołnierze zostają poddani kwarantannie i tu właśnie odnajdą się członkowie oddziału Rainbow. Do gry wkroczą nowi operatorzy pochodzący z Rosji i Francji, którzy są specjalistami w dziedzinie zagrożeń biologicznych. W grze będą mogły brać udział trzyosobowe ekipy, których celem będzie neutralizacja zagrożenia.

Outbreak to całkowita zmiana podejścia do rozgrywki w Rainbow Six: Siege, która może wnieść nieco świeżości i odskoczni od ciągłej walki z terrorystami

Zabawa ma polegać na odpieraniu hord przeciwników, a zabawa będzie prowadzona liniowo - po odparciu ataku następuje przejście do kolejnego miejsca, które będzie punktem obrony. Tryb zostanie udostępniony jedynie na cztery tygodnie z datą premiery ustaloną na 6 marca. Możliwość gry w nowy tryb zostanie zablokowana 3 kwietnia i nie jest wiadome czy i kiedy zostanie on udostępniony ponownie. Osoby korzystające z serwerów testowych będą mogły sprawdzić nowość już 19 lutego. Dodatek podzielił społeczność Rainbow Six: Siege na dwa obozy. Część cieszy się na zmiany i nowy tryb, jednak spora część jest przeciwna wprowadzaniu takich nowości do gry z jasno określonym typem rozgrywki.
Ubisoft planuje rozwijać Rainbow Six: Siege przynajmniej do 2020 roku, nieustannie dodając nowych operatorów i mapy oraz dalej organizować turnieje esportowe.

Obserwuj nas w Google News

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rainbow Six: Siege - w nowym trybie powalczymy z kosmiczną zarazą

 0