Rainbow Six Siege - zabawa w chowanego nowym, świetnym trybem na Halloween

Rainbow Six Siege - zabawa w chowanego nowym, świetnym trybem na Halloween

Nowe wydarzenie w Rainbow Six Siege z okazji Halloween 2019 nosi nazwę Doktor’s Curse i jak można się było spodziewać, gracze otrzymali unikalny, czasowy tryb rozgrywki, przerobioną tematycznie mapę i nowe skórki. Tym razem w grze nastąpiła jednak mała zmiana w porównaniu z poprzednimi sezonowymi wydarzeniami - można od teraz kupować loot boxy za darmową walutę w grze - jednak tanio nie jest. Doktor’s Curse rozpoczęło się wczoraj i potrwa przez najbliższe 2 tygodnie do 6 listopada. Nowy tryb Monster Hunter umożliwia prowadzenie rozgrywki 5 na 5 graczy, gdzie jedna drużyna składa się z łowców - czyli przerobionych postaci: Jackal, Pulse oraz Lion, którzy zachowali swoje zdolności, ale posługują się wyłącznie bronią obuchową. Przeciwnicy to upiorne wersje postaci, takich jak: Lesion, Frost, Kapkan, Smoke oraz Ela. Potwory nie mają w ogóle uzbrojenia, jednak mogą podkładać pułapki oraz czasowo stawać się niewidzialnym. Drużyna upiorów ma za zadanie utrzymać się przy życiu, a atakująca dopaść wszystkie straszydła.

Ubisoft wprowadziło naprawdę udany tryb z okazji Halloween. Polowanie na potwory to świetnie zrealizowana wariacja klasycznej zabawy w chowanego.

Nowe skórki na Halloween dla postaci: Lesion, Frost, Kapkan, Smoke i Ela są tematycznie związane z ich rolą potworów w nowym trybie i są zgodne z przeciekami, które widzieliśmy kilka miesięcy temu. Doc i Bandit również zyskują nowy wygląd, co daje w tym roku łącznie 28 nowych pozycji. Powróciły też skórki z Halloween 2018. Pakiety z Klątwy Doktora są dostępne za zwykłe 300 kredytów R6 lub po raz pierwszy można je odebrać za 12500 Rozgłosu. Jest to dość wysoki koszt, ale przynajmniej jest to jakaś możliwość, na uzyskanie większej liczby paczek.

Pierwszą z darmowych paczek otrzymacie za samo zalogowanie się (mi od razu wpadła powyższa epicka głowa dla Doc'a), a dwa dodatkowe gratisy można zdobyć dzięki wyzwaniom Ubisoft Club - jeden za 20 zabójstw na mapie z Klątwy Doktora i jeden za wygranie 13 rund w nowym trybie. Resztę trzeba zdobyć w tradycyjny sposób - grając i licząc na szczęście, albo kupić za rozgłos lub prawdziwą walutę.

Pokaż / Dodaj komentarze do: Rainbow Six Siege - zabawa w chowanego nowym, świetnym trybem na Halloween

 0